Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítségetek kérem! Létezik...

Segítségetek kérem! Létezik olyan hogy leesik a hőm, megjön (igaz jóval rövidebb napig mint idáig! ) és a teszt mégis két csíkos?

Figyelt kérdés

Az egész úgy volt, hogy elmentem dokihoz, hogy szeretnénk babát!Elküldött vérvételre, kiderült, hogy a tejtermelőhormonom túltermel, kaptam rá gyógyszert!Három hét múlva kellett mennem ellenőrzésre ahol kiderült minden rendben van, pont az nap volt peteérésem meg minden, így akkor volt az akció!!!eltelt másfél hét de vérezgettem két napig és harmadikra elmúlt!(gondoltam beágyazódás)az nap emeltem egy 20 literes ballont és az éjszaka elkezdtem vérezni, másnap kicsit több volt harmad napra meg görcsöltem is és meg is jött rendesen!kb 4 napig!akkor elkeseredtem hogy jól van nem vagyok terhes!másnap szexeltünk férjemmel és utána megint elkezdtem vérezni ami nagyon aggaszt, hogy mi is lehet!már két nap telt el, hogy semmi vér nincs de mára meg hányingerem lett egy pohár víztől!!délután elmentem tesztért és amikor megcsináltam két csíkom lett, igaz a második nagyon halvány(bár utólag olvastam el hogy tovább kellett volna bent tartani a vizeletbe)!!Ja és hétvégén cipekedtem, is és kicsit boroztam is mondván hogy nem vagyok terhes!Az eredményeimmel minden rendben van kb 2 hónapja vizsgáltak meg!!!Segítsetek mi is lehet ez!!!Két nap múlva csinálok még egy tesztet!!!

bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett, de gondoltam minden részlet kell!!!


2010. okt. 25. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

ha a kövi teszt is bizonytalan,és pozi, akkor menj el dokihoz.

De ha negatív lesz a következő, akkor vagy rossz volt az előző teszt, vagy valami elindulhatott - ez miatt a halvány pozi, de még sem jött létre terhesség,és ezért megjött a menzi. Ha éppen nem figyel magára a nő, ezt észre sem veszi, csak hogy most egyet ilyen volt a menzi.

2010. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok ünneprontó lenni, de nem lehet, hogy elvetéltél, csak még maradt benned hcg hormon? Pár nap múlva is csinálj tesztet sztem!

egyébként 2 napra nekem is megjött az első terhességnél, de alig volt valami.

2010. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Holnap reggel akarok csinálni még egy tesztet, és ha az negatív akkor biztos elvetéltem, vagy tényleg az előző teszt volt rossz!!!De az előzőnél én kb 10 mp-et vártam úgy ahogy a többinél kell és amikor kijött a csík halványan elolvastam és ott azt írták, hogy 5 percet kellett volna benne hagyni :S én meg mindjárt kivettem!!de ha van hormon a szervezetemben akkor persze pillanatok alatt ki kell mutatnia még ha csak már másodpercig van bent, nem?ha holnap reggel megcsináltam a tesztet akkor majd írok, hogy mi is van....!
2010. okt. 26. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!