Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ahol nem nagy a korkülönbség...

Ahol nem nagy a korkülönbség a gyerekek között: hogy tortént a teherbeesés?

Figyelt kérdés

Az első gyerek születése után azonnal megvolt a szexuális vágy? És ezért hamar összejött?

Vagy inkább meg kellett erőltetni magatokat, hogy tartsátok a tervet? Hitel vagy egyéb dolog miatt?


márc. 3. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

És akinek nagy a korkülönbség annak a válasza miért nem jó?

Ugyanúgy tudnék válaszolni, hogy igen, a szexuális vágy megvolt, de ki az aki egyből szülés után belevág az újabb gyerek vállalásba?

Ezt a terv dolgot nem értem..

Mit kellett megeroltetni?

A gyerekvállalást?

Ha valaki hitel vagy más ok miatt nem tud másik gyereket vállalni az nem is fog(normális esetben)ha mégis, akkor nagyon bolond.

márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1. Azért nem jó, mert a kérdező nem arra kiváncsi. Nem kell mindenáron mindenre válaszolni
márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Ahol nem nagy a korkülönbség a gyerekek között: hogy tortént a teherbeesés?


Dugassal.

márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Aztán paszta kedves 2 le ne harapd a fejem...
márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

A szexuális vágy azonnal megvolt de védekezni attól még tudtunk. :P

Kb. 4 hónapos korában mondtam, hogy jöhet a második gyerek, 7 hónapos volt mikor terhes lettem. (Az első ciklusban amikor az időzítésre is figyeltünk.)

Nem akartunk nagy korkülönbséget és mivel az első gyerkőc 5 év alatt jött össze igy nem akartunk sokáig várni. A férjem rám bízta mikor állok készen, az orvos már a 6 hetes kontrollon mondta, hogy aznap elkezdhetünk próbálkozni, semmi akadálya.

márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Arra vagyok kíváncsi, hogy tervezetten jött hamar a második/harmadik? Valami külső ok miatt minél előbb teherbe kellett esni? És ilyenkor van szexuális vágy? Vagy inkább a külső ok dominál (hogy muszáj összejönie)? - így értettem a megerőltetést, hogy alapvetően nincs ott a szexuális vágy, de meg kell legyen a terhesség, ezért szexelsz.

Hamar alatt a 1,5-2 év korkülönbséget értem.

márc. 3. 18:15
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 5 hónappal szülés után fogant a babám. Mi 6 hét után kezdtünk együtt lenni ugyanolyan gyakran, mint baba előtt. Kb 2 hónapig fájt kicsit és óvatosnak kellett lenni, de minden alkalommal jobb lett, és a párom vigyázott rám, úgyhogy nem bántam. Mi egyáltalán nem védekeztünk, mert minél kisebb korkülönbséget akartunk, és egyszer csak pozitív lett a teszt (havonta teszteltem). Második baba után is ugyanígy csináljuk, annyi különbséggel, hogy ha kedv van is, idő nem mindig. Ha mindkét gyerkőcöt sikerült emberi időben letenni, és nem vagyunk hullafáradtak, akkor együtt vagyunk. Ami átlagosan heti 1, max 2.
márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 babyboom567 ***** válasza:
82%
Őszintén, mondjál már egy olyan külső okot, ami miatt ész nélkül kell szaporodni?
márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Egy olyan családot sem ismerek, ahol külső kényszer miatt lett volna kis korkülönbséggel több gyerek.

Van, ahol tudatosan nem védekeztek, hogy minél hamarabb összejöjjön, és végül 11 hónap különbsèggel születtek, volt ahol szimplán tudatlanságból nem védekeztek, mert azt hitték, szoptatás alatt nem lehet teherbe esni.

márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

8, kell a gyerek a csokhoz.

Ilyen hülyeséget.

Külső tényező miatt lesz valaki terhes

Pisztolyt tartanak a fejéhez kérdező, hogy most azonnal szülni fogsz?

márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!