Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Késett 6 napot a mensim de védekeztünk a baratommal gumival és nem volt semmi soha sem történnek balesetek hogy kiszáradt volna de hétfőn megjott és most van a második nap és minden ugyan olyan szokásos mint szokott lenni csak most nagyon fel van puffadva a hasam es olyan mintha terhes lennék és hogy ez normális hogy így fel vagyok puffadva?ugye nem lehetek terhes?de igazából valsozinu nem vagyok de úgy érzem kell egy kis nyugtatás hogy másnál is szokott ilyen lenni hogy így fel van puffadva ?

márc. 5. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes
márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Menstruáció előtt és alatt puffad az ember lánya és vizet is elraktároz a szervezet, nő a súly is átmenetileg. Ha neadjisten terhes lennél, az több hónap, mire a hasadon látszik, pukihas, amit nézegetsz. Épp menstruálsz, amivel a terhességet ki lehet zárni ugyebár. Azért azt hozzáteszem, hogy ha ennyire sem vagy képben a saját tested működésével sem, ne szexelj.
márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem te írtad tegnap, hogy csilis babot ettél? Mert akkor attól vagy felpufdadva. Szard ki magad és elmúlik. Nem vagy terhes ne aggódj.
márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dehogy is😅nem is láttam ilyen kerdest😂
márc. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!