Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom hogy terhes...

Honnan tudom hogy terhes vagyok, ha szülés után még nem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
márc. 6. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Veszel terhességi tesztet, és megcsinálod.
márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelsz🤷🏻‍♀️

Egész olcsón lehet venni neten 50-es csomagban.

márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én is így vagyok, havonta csinálok egy tesztet, az a biztos.
márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Jajj erre nekem a kedvencem a védőnő volt... Azt mondta 3 hovonta menjek nőgyógyászhoz amíg meg nem jön, hogy ha terhes leszek biztos kiderüljön a 12. hétig. Foglalják előre időpontot és írjam be a naptáramba, nehogy elfeljtesem!


Én meg gyakoroltam a szépen bólogatást és magamban mosolyogtam, hogy havonta ellőni egy 200 Ft-os terhességi tesztet kicsit egyszerűbb...

márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem építenék, de nekem ovulációkor pár napig fájt a mellem a szoptatás elején, amikor terhes lettem, akkor 2-3 hónapig nem múlt el ez az érzékenység. Egyébként min. 3 havonta ellőttem egy terhességi tesztet.
márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Onnan hogy védekezés nélkül szexelsz és pozitív a terhességi teszt.
márc. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tesztelek pár hetente. De szerencsére eddig lekopogom, nem csúszott be egyszer se, fogamzásgátlót szedek. Sok remtortenetet olvastam a neten, de amúgy szerintem ha valaki tényleg normálisan, figyelmesen szedi a gyógyszert, nem esik teherbe. :)
márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!