Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez ovulációs folyas lenne ?

Ez ovulációs folyas lenne ?

Figyelt kérdés

Elvileg 1 hét múlva lesz ovum.

Ilyen folyást tapasztam, máskor is volt már de nem foglalkoztam vele.

Most viszont baba téma van.

Szerintetek ez ovut jelent? Képet csatolok akkor nézd ha bírod az undi dolgot xd bocsi

[link]



márc. 6. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Van akinek igen, van akinek nem. Nekem ez a tojásfehérjés cucc van mikor van, van mikor nincs, van mikor ovukor van, van amikor ovu előtt pár nappal/1 héttel. Ezt így nem lehet megmondani.
márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ez az a folyás, ami segíti a megtermékenyítést. Nem feltétlen jelenti azt, hogy most lesz ovud napokon belül. Van akinek egy hétig van akinek csak 1-2 napig van jelen ovu előtt, van akinek pedig előtte és utána is előfordul. De szerintem, ha ovu előtt vagy, akkor érdemes most 2 naponta együtt lennetek, ha babát szeretnétek. :)
márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egy hétig is van ilyen. Elvileg aznap van az ovu, amikor az utolsó ilyen nyákos nap van, akkor is, ha már csak kevés van.
márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 🥰
márc. 6. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ovukor volt ilyen meg érdekes módon néha a terhesség alatt is volt néha
márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen terhesség alatt többször is tapasztaltam

Mostanában nem tapasztaltam, biztos volt , de most valahogy észre vettem.

Tegnap voltunk együtt

És akkor most 2 hétig megpróbáljuk 2 naponta hátha sikerül ez a hónap, bár csak múlthónapban kezdtük 🥰

márc. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!