Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítás+pharmatex?

Megszakítás+pharmatex?

Figyelt kérdés
Megszakítással védekeznénk, bőven mielőtt elmegy kiveszi+ pharmatex. Hány százalékba védene ez a kettő kombo? Melyik pharmatex termék a leghatásosabb? A krem, tabi, kapszula vagy a kúp?
márc. 9. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ezt egyiket se nevezném védekezésnek. A pharmatexnek nagyon magas a peral-indexe. Ez így csak hazárdírozás. Ha nem akartok gyereket, akkor válasszatok egy normális védekezési formát. Ha mindegy, hogy jön a gyerek, akkor csak nyugodtan.
márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább óvszer.
márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

A megszakítás egyáltalán nem védekezés, a pharmatex meg óvszer mellé javasolt kiegészítö módszer, önmagában az sem ér semmit.

Ha nem akarsz gyereket, akkor vagy gyógyszert kell szedni, vagy óvszert használni

márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez orosz rulett, védekezz normálisan
márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a krémet mondanám a leghatásosabbnak, annak nem kell "felolvadnia" hogy hasson.


Mondjuk ennek a kombinációnak nem csak a hatásossága, hanem az élvezeti értéke is sokkal rosszabb az óvszernél. A megszakítás alapból elvész belőle, a pharmatexet meg X idővel előtte fel kell rakni, úgyhogy oda a spontaneitás. Utána 12 órán keresztül tilos zuhanyozni, roppant kellemes ahogy a g.ci és a krém keveréke folyik belőled még másnap is, én valószínűleg allergiás is vagyok rá, mert égetett a cucc.... Szörnyű volt.

márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se ér szart se. Ennek így semmi értelme.
márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ne akartok gyereket, védekezzetek inkább. Amit felsoroltál, mindkettő a vagy-vagy kategória. Gumi vagy tabletta inkább
márc. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Hallottad már azt a kifejezést, hogy pharmatex-baby? Én rengetegszer.... Szerintem ezzel mindent elmondtam. Amúgy minek neked százalék? Mire mész vele? Murphy az egész...egy egészséges párnák ciklusonkènt úgy 25% esélye van, hogy sikerül. Persze aki szeretne sokszor hónapokat vár, aki meg nem annak tuti elég egy baleset...
márc. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát a pharmatexről sok jót nem hallani, több babát is ismerek aki mellette fogant. :D

Akkor már a pesszárium + hozzá való spermicid gél sokkal biztonságosabb. De nagyon fontos a helyes felhelyezést elsajátítani.

márc. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!