Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy 20 dpo-n még...

Létezik, hogy 20 dpo-n még nem ért be a petesejt a méhembe?

Figyelt kérdés
Lh teszt és érzet alapján 20-21 dpo-n vagyok, rendszertelen a menstruációm, terhességi teszt negatív. Ma még mindig egyoldali tompa fájdalmam volt, mint amit ovulációtól érzek napokig.
márc. 12. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha biztosan jól használtad az ovu tesztet, és ki is mutatta az ovulációt, akkor nem gondolnám sajnos, hogy várandós lehetsz.
márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az lh teszt biztos pozitív volt, de azt, hogy kilökődött-e a petesejt, nem tudhatom. Igazából pont ez érdekelne, hogy terhességtől függetlenül lehetséges -e, hogy valóban ennyire hosszú idő alatt teszi meg az utat a petesejt? Akár egyedül akár megtermékenyülve.
márc. 12. 18:20
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Egészen biztos, hogy nem vagy terhes.
márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Oké, látom, hogy kár volt ezen az oldalon kérdezni...
márc. 12. 18:37
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Akkor azt kell mondani, amit hallani akarsz?

Mert akkor eléggé álomvilágban élsz.

márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha negatív a teszt, de meg se jött, akkor valószínűleg mégsem volt ovulációd.
márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem én élek álomvilágban, ti nem értitek a kérdést, tisztelet a kivételnek, aki a 6. válaszoló. Egy szóval sem kérdeztem, hogy terhes vagyok-e.
márc. 12. 18:53
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Első válaszoló vagyok, nem értem az én válaszommal mi bajod. Az is lehet, hogy volt ovulaciód, csak nem termékenyült meg a petesejt, vagy nem tudott beágyazódni, de én nem értem a kérdést...
márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Bár valószínűbb, hogy nem repedt meg a tüsző, mert akkor már meg kellett volna jönnie, de egy kémiai terhesség is okozhat csúszást. Első voltam ismét.
márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az érdekel, hogy létezhet-e olyan, hogy valóban volt ovulációm, de még nem ért be a helyére -> tehát nem jött meg vagy nem volt még beágyazódás. = A szokásos 14 napos luteális fázis helyett létezhet-e 20 napos vagy több? A petesejt útja kitolódhat-e 20+ napra??

Mivel leírtam, hogy még mindig érzem azt a tipikus egyoldali fájdalmat, valószínű nem akkor volt ovum, de a kérdés az, biológiailag, fizikailag lehetett-e akkor és tarthat még csak az út egy részén a méhig??

márc. 12. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!