Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy 20 dpo-n még...

Létezik, hogy 20 dpo-n még nem ért be a petesejt a méhembe?

Figyelt kérdés
Lh teszt és érzet alapján 20-21 dpo-n vagyok, rendszertelen a menstruációm, terhességi teszt negatív. Ma még mindig egyoldali tompa fájdalmam volt, mint amit ovulációtól érzek napokig.
márc. 12. 18:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha akkor lett volna ovud, már mejött volna, vagy pozi lenne a teszt.
márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hormonprobléma, stressz, nagyon sok oka lenne. Hidd el ha ilyen egyszerűen műkődne az emberi test, hogy ha pozitív az ovulációs teszt, akkor tuti volt tüszőrepedés és lesz belőle baba is akkor nem lennének tele a meddőségi központok
márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem. A luteális fázis állandó. Ha neked 14napos, akkor nem lehet 20.
márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 éve lh tesztelek, most már csak azért hogy tudjam 100 ra mikor jön meg, eddig minden esetben lh + után a 16.napon meg is jött.

Nagy eséllyel nem repedt meg a t<sző lehet ciszta lett és az okoz hasonló fájdalmat mint amitbérzel, vagy később újra próbálkozott és késöbb lett ovud, ha akkor volt szex bármi lehet

márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem nekem 14 napos, hanem általánosságban
márc. 12. 23:07
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget annak, aki próbált tényleg a kérdésre válaszolni. Igazából magamtól is tudom, hogy valószínűleg mégsem volt akkor ovulációm, a kisebb esélyre voltam kíváncsi, hogy lehetséges-e, hogy volt.
márc. 12. 23:12
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#15! Hát, bocsi, de ez nem derült ki a #10 kommentedből, ahogy az se, hogy először LH teszteletél és lövésed sincs, mennyi a luteálisod. Ezért ne rám haragudj már, a kérdésedre válaszoltam.

#13

márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!