Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitaminokat ajánlanátok...

Milyen vitaminokat ajánlanátok teherbeesés előtt? :)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pcos-t diagnosztizáltak nálam, de szeretnénk babát.

Jelenleg amit szedek vitaminok: folsav, D-vitamin ( 4000Ne), Inositol ( 1000mg por formában), PreMens tabletta, Q10 koenzim, Grapefruit kapszula.

Esetleg mit ajánlanátok még?

(E-vitaminon gondolkozom még, de nem akarok átesni a ló túloldalára sem, hogy mindent össze-vissza szedek) :)

Voltam már vizsgálatokon, Dvitamin szintem volt nagyon alacsony, tesztoszteron magas, inzulin-pajzsmirigy rendben.


márc. 12. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Jutavit babavitamint szedtem, D, E vitamint és Q10-et. A Q10-re esküszöm, bár, azt nem tudom, a petémen segített-e. E vitamint a végén kezdtem el, mert nem voltam elégedett az endometrium vastagságával a luteális fázisban. Azt mondta az endokrinológus, lehet napi 400mg, ártani nem fog. Nem mondanám, hogy nagy változást tapasztaltam volna.

Tesztoszteronom nekem is kicsit magas volt, arra fodormenta teát javasolnak. Ittam azt is, amikor nem felejtettem el. Csökkent kicsit. Pont annyit, hogy visszakerüljön a tartományba.

márc. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!