Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés előtt mit érdemes...

Teherbeesés előtt mit érdemes szedni? Milyen vitaminokat és mennyit?

Figyelt kérdés

Folsavból például mennyit van aki 1,5 mg ot mondd van aki 3mg-ot.

Befolyásolja a teherbeesést?

Jobban felszeretném késziteni a szervezetem vitaminokkal.

1 hónapja volt missed ab-om.gyenge vagyok,rossz immunrendszerrel.

Talán mi lenne ami a ciklusaimat is beállitaná?


Most az első 36 napra jött meg.


2018. júl. 13. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A vitaminok nem fogják beállítani a ciklusod, és ne is kísérletezz vele, mert többet árthatsz vele. Inkább menj nőgyógyászhoz kivizsgálásra, meg kérj beutalót vérvételre. Szedj multivitamint, ha gyengének érzed magad, bár most itt a nyár, rengeteg zöldség, gyümölcs áll rendelkezésre, amiből feltöltődhetsz. Folsavból nem kell ennyi, 3 mg annak kell, akinek hiánya van. A terhesvitaminokban 0.8 mg van, oszd négy részre a tablettát, az bőven elég.
2018. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vitaminok inkább a magzat megfelelő fejlődését segítik elő, nem a teherbeesést. Például a folsav azért fontos, mert 3. héten történik az embrióban a velőcső záródás, és ha az anya már a terhesség előtt elkezdi szedni a folsavat, akkor ezzel jelentősen hozzájárul ahhoz, hogy a folyamat megfelelően menjen végbe.

Szerintem érdemes vitaminokat szedni, főleg, hogy írtad, hogy az immunrendszered is gyenge. Háziorvosnál szerintem lehetne érdeklődni, hogy esetleg milyen immunerősítő dolgokat ajánlana.

Habár annyira nem vagyok a téma szakértője, de szerintem normális, hogy missed ab. után még nem állt be rendesen a ciklus, szerintem a következő mensturáció már "pontosabban" fog megjönni. De én mindenképp konzultálnék egy nőgyógyásszal, hogy ő mit javasol ezekre a problémákra, és hogy pontosan miből mennyit érdemes szedni.

2018. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2018. júl. 13. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!