Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 9. dpo-nál tartok. Ez a...

A 9. dpo-nál tartok. Ez a harmadik próbálkozós hónap. Van itt még valaki aki esetleg ugyan itt tart ? Izgulhatnánk együtt.

Figyelt kérdés
Én még nem teszteltem mert mindenhol azt olvastam, hogy még minidg túl korai lehet. Első baba lenne, így elég tapasztalatlan vagyok e téren. Osztana meg valaki tüneteket élményéket?

márc. 15. 12:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%

Ma 9 dpo szinten🤗

Mi kistesóval kezdtünk próbálkozni a hónapban, a kisfiamat 11 dpon egyertelmuen mutatta a teszt😁

márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Drukkolok nektek nagyon! :) Remélem nem bánod ha megkérdezem,hogy állsz a tünetekkel ? Mást érzel mint az első terhességednél?
márc. 15. 14:03
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Néha van hasszurka, vagy hirtelen mozdulatnál benyilal, ez akkor is megvolt. Annó 9 dpo este hányingerem volt, akkor kezdtem sejteni, hát majd meglátjuk, nem élem bele magam nagyon, kisfiamra is sokat vártunk. :)

Én is drukkolok:)

márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

Második baba nekünk, mi 14 hónapja próbálkozunk....

Ma vagyok a 8. Dpo-n. Nekem esténként szoktak lenni, főleg lefekvéskor görcseim.

Annak idején nekem is a 11. Dpo-n délután szép pozitív volt a teszt :)

márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

11.dpo van ma, nem merek még tesztelni.

Két gyermekem van már, decmberben volt vetélésem, ez a második próbálkozós hónapunk azóta.

Kb 5 napja vannak mensis görcseim.

márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat 4-es és 5ös mindenkinek nagyon drukkolok! :) Görcseim nekem kb a 7 dpo óta vannak hol picit erősebbek hol gyengébbek.
márc. 15. 15:22
 7/19 anonim ***** válasza:
20%

Szia, nekem is ma van a 9.dpo :)


Nekem is vannak görcsök ugyanígy, mint neked kérdező :)


Csak nekem pluszban van ilyen mellviszketés is, ami még életemben nem volt. Nekem is volt missed ab január elején, nekünk is 2. próbálkozós hónap!


Mindenkinek pozitív tesztet kívánok 😘

30/N

márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

Szia. Én 6-7.dpo-n vagyok. Nekem nagyon feltűnően nagyon mennyiségű fehér sűrű folyásom van. (Bocsi) :D

1-2 napja elborul az agyam a szénhidrátok terén ami nagyon nem jellemző rám. Drukkolok nektek! :)

márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
9 vagy 10. dpon vagyok egy negatív teszttel ma reggelről :( . Tünetem semmi. A fejem fájt reggel de az mindig fáj mielőtt megjön. Második babára várunk a 15 hós kisfiam mellé. 3. próbálkozós hónap.
márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat. Mindenkinek drukkolok nagyon!! Kedves 8-as nekem szokott lenni ovu után hasonló de ez most teljesen elmaradt. Az tvágyam egyébként nekem is megugrott.

Korán van még 9-10 dpon is tesztelni sok helyen azt olvasom, kitartás!!

márc. 15. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!