Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 9. dpo-nál tartok. Ez a...

A 9. dpo-nál tartok. Ez a harmadik próbálkozós hónap. Van itt még valaki aki esetleg ugyan itt tart ? Izgulhatnánk együtt.

Figyelt kérdés
Én még nem teszteltem mert mindenhol azt olvastam, hogy még minidg túl korai lehet. Első baba lenne, így elég tapasztalatlan vagyok e téren. Osztana meg valaki tüneteket élményéket?

márc. 15. 12:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Miujsag csajok? :)
márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

Én is ma vagyok a 9.dpo-nal. igazából azon kívül, hogy mindjárt megjön érzésem van nincs semmi más, de az már egy pár napja van. Illetve nekem alig van folyasom.

Mi is kistesót várunk a 2 gyerkőc mellé.

márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Drukkolok, szorítok mindenkinek!
márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Aaa beneztem az időt, de azért írjátok meg mi lett a vége! 🤭😊
márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A dpo az az ovuláció utáni első nap attól kezdve kell számolni?
ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Igen
ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
73%
5-ös vagyok.Akkor nem lettem terhes, de múlt pénteken pozitívat teszteltem:)
ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Gratulàlok 5 ös
ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
7es vagyok, nekem múlt csütörtökön lett pozitíííív! :) <3
ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek akinek összejött <3 nekünk sajnos még nem de talán még korai aggódni. Jelenleg ha hihetek a testem jeleinek és tüneteimnek akkor a 4.dpo-n jàrok, az appom szerint meg csak holnap lenne pém. Érdekes trükköket tud a természet…. Egyenlőre csak szeretünk összebújni, reménykedünk szerencsére a férjem laza nem aggódik :) jó neki ….
ápr. 28. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!