Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lenne a beágyazódás ?...

Ez lenne a beágyazódás ? Többi lent

Figyelt kérdés

Március 1. Én múlt el a vérzésem,

Együtt voltunk: 2. 5. 9. 12.

Tegnap (14.) és ma (15.)

szúrő feszülő érzést érzek az alhasamban, hirtelen jön és megy is

Enyhébb mint a menzesz ideje alatti de azért érezhető eléggé.

Lehet hogy hamarabb volt ovu és beagyazodas lenne ?

Vagy ez lenne az ovu? De akkor miért érzem már második napja?

Köszi ha segítesz



márc. 15. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
A ciklust a vérzés első napjától számoljuk, nem onnan, hogy elmúlik....
márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ohhh anyám ez volt értelmes válasz ki beszél a ciklusról? Azért írtam hogy most volt menstruacio, és hogy utána mikor voltunk együtt tehát hogy hány nap telt el az első együttlét óta

Akkor ki beszél a ciklus számolás rol?

Te oszt megtagadtad a lényeges semmit köszi

márc. 15. 12:36
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Az első terhességi tünet a menstruáció elmaradása. Ha ez megvan, vegyél tesztet.
márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A kérdésem a beagyazodas tüneteket irányult. Nyilván fogok tesztelni ha nem jön meg, de sok olyat olvastam már hogy érezték a beagyazodast és mivel ezelőtt nem tapasztaltam ilyet ezért kérdeztem hogy akinek van tapasztalata majd ir.
márc. 15. 12:44
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk ahhoz, hogy tudjuk, hogy hol tartasz a ciklusodban, nem ártana tudni, hogy mikor volt az első napja a vérzésnek, meg hány napos a ciklusod???

Mert értelemszerűen inkább ez döntené el, hogy milyen tüneteket is érezhetsz.

Pl. 28 napos ciklusnál 14. napon inkább ovulációt érzel....

Itt nem én vagyok a hülye, bocs.

márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ha 1. Én volt a utolsó nap akkor nehéz vissza számolni 5. Napra az az az elsőre mivel átlagban annyi a vérzés hossza. Xd plussz elmondom utoljára hogy nem terhes Tunetrol van szó hanem LEHET E BEAGYAZODAS TÜNETE

És oke hogy 14. Nap de lehet ovulacio hamarabb is később is

Szóval ezt nem lehet napra pontosan megmondani

CSAK ÉRDEKLŐDÖM HÁTHA VOLT VALAKINEK ILYENN

de nyilván neked nem és a kérdést se érted akkor minek válaszolsz? Basszus az emberek késztetést éreznek arra hogy bele kössenek az élô fába ?! Ez tesz boldoggá?

Ha nem tudsz érdemben hozza szólni simán csak menj tovabb

márc. 15. 12:58
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
A beágyazódásnak nincs tünete. Csak a nlc.hu-n és a webbetegen :)
márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
A megtermékenyített petesejt (zigóta) egy apró, mikroszkóppal látható sejt. Hogyan lehet azt megérezni, hogy beágyazódik a méhfalba? Amiután beágyazodott, onnan termel hcg hormont, ami még az első menstruáció kimaradásáig borzasztóan kevés ahhoz, hogy tünetet produkáljon.
márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Hiába hisztizel, 4-nek tök igaza van. Képzeld, nem mindenkinek 5 napos a menstruációja, és mondok durvábbat, nem mindenkinek 28 napos a ciklusa. Ennek megfelelően, igen, sokaknál volt ilyen, van, akinek ovut jelzett, van akinek beágyazódást, van, akinek meg egyiket se. A hiányzó információk ismeretében lehetne arra tippelni, hogy nálad melyikre van nagyobb esély.

De amíg ilyen szörnyű a természeted, inkább ne akarj gyereket. Egy gyerekhez ennél sokkal több türelem kell.

márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Bocs, #5-nek van igaza, elírtam.

#9

márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!