Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Vagy beágyazódás?

Lehet baba? Vagy beágyazódás?

Figyelt kérdés

Február 6.án jött meg.

Elvileg 20.án volt a peteérés.

De együtt voltunk: 6 15 16 17 18 20 22.

25 óta jobb petefészkem fáj

26 álmos voltam

27 bal mellem oldalt bizsergett

Ma is bizsereg a mellem oldalt

De a petefészek fájdalom mindennapos.


febr. 28. 12:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy ma a mellem fáj ha megnyomom illetve olyan mintha kemény lenne és nagy lenne néha
febr. 28. 12:57
 2/19 A kérdező kommentje:
És néha olyan érzés mintha húzódna össze
febr. 28. 12:58
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj rá ennyire.. én is szoktam álmos lenni mégse hiszem minden alkalommal, hogy terhes vagyok. Ha késik a mensi, tesztelj..
febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nem stresszelek rá.

7.hónapja próbálkozunk…

Lassan ott tartok hogy orvos.

febr. 28. 13:06
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha késik a menstruációd tesztelj. Addig nincs amúgy terhestünet sem. Egyébként amiket leírták ugyanúgy igazak a pms-re is, szóval ebből ne akarj túl sok következtetést levonni. Amúgy 7 hónap semmi, nekem 3 év után sikerült, van akinek 5 év, a tested nem parancsszóra működik
febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

🤦

Ne haragudj.. de ha 20.-án is volt tényleg peteérésed, ma 28.-ig bezárolag az ég adta világon semmit sem érezhettél, ha meg is történt a fogantatás még be se ágyazódott..

Kérlek szánj időt arra, hogy tüzetesen tanulmányozod a fogantatás menetét.


Hidd el nagyon sok balga kérdéstől óvod meg magad...

febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tegnapelőtt volt ovuláció, és ugyanazok a tüneteim vannak, mint 5-6 hetes terhesen voltak. Még hányingerem is volt, ami nálam ritka. Van 2 gyerekem, úgyhogy tudom miről beszélek. Annyira nem tipikusak a teherbeesési tünetek (amik nemvárt előtt szinte soha nem jelentkeznek), hogy pont úgy okozhatja pms, front, betegség, fáradtság, vitaminhiány, de jelentkezhet akkor is, ha minden rendben.
febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Hú, anyám. Ha te nem stresszelsz, rá, akkor ki?🤣

Maradjunk annyiban, hogy egyik se jelent semmit.

15 hetes terhes vagyok, de még egyszer se bizsergett a bal mellem oldalt. Most akkor kezdjek el aggódni?🤔

Mondjuk lehet, hogy csak nem vettem észre, mert nem figyelgettem magam betegesen.

febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ha valóban 20.án ovuláltál, akkor max beágyazódás körül járhatsz. a hcg hormon termelődésétől lehet bármilyen tünet, ami beágyazódás után kezd el termelődni. A tünetek hátterében más van, kivéve, ha sokkal hamarabb ovuláltál.

febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azért irtam hogy elvileg mert nem vagyok benne biztos. Nem tudom mikor volt de a kalkulátorok akkorra írták.

Igen tudom ne bizzak ezekbe.

A beágyazódást meg azért írtam mert nagyon sokan írják hogy van beágyazódási tünet ezt azt amazt éreztek.

febr. 28. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!