Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmnek 1hónapja késik,t...

A barátnőmnek 1hónapja késik,tesztje NEGATÍV! De az alábbiak terhesség jelei?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel beszéltem ma és ő mesélte. Kíváncsi vagyok kinek mi erről a véleménye. Hogy szerintetek ezek terhesség jelei vagy sem.

Szóval 1hónapja késik neki,tesztje NEGATÍV! De szagokra érzékeny és azokat eszi amiket első gyermekénél várandósság alatt.Azokat kívánja. Semmi jelét nem tapasztalja,hogy megfog neki jönni.


2009. jan. 4. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy annyira vágyik rá hogy bebeszéli magának a tüneteket. van ilyen. ha egy ónapja késik azt a doki már látná.
2009. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem vágyik rá.
2009. jan. 4. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
1 hónap késés után már pozitív lenne a teszt ha terhes lenne...... Ez a szagérzékenység pedig nálam is előjött ebben a hónapban és tutira gondoltam hogy terhes vagyok. Nemrég volt missed-ab om akkor is ezekkel a tünetekkel teszteltem pozitívat. Minden megeggyezett, sok folyás, mellfájdalom, hasszurka na és a szagérzékenység. De ma megjött:( Szerintem keresse fel a dokiját, mert lehet más miatt nem jön meg neki!!
2009. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!