Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy napot késett a menstruáció...

Egy napot késett a menstruációm, van több tünetem ami terhességre utalhat de a teszt negativ lett.Szerintetek mekkora a valószinüsége, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

márc. 19. 19:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pozitív volt még esti vizeletbol is az első korai teszt, amikor terhes voltam. Szerintem sem vagy terhes, de ha nem hagy nyugodni a dolog, várj pár napot, és csak akkor tesztelj újra.
márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%

Nem igaz, hogy ilyenkor már mutatnia kéne, ugyanis a késés egy dolgot jelez biztosan. Késett az ovu. Mivel nem lehet tudni mennyit, ha terhes lennél, akkor is csak az ovu utáni x idővel lenne +, ami nem tudjuk mikor van.

Egyébként nem akarlak hiú ábrándokba ringatni. A "tüneteid" biztos nem attól vannak, késés meg bárkivel előfordul. Szerintem se vagy terhes.

márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 nappal mensi előtt halványan ott volt a 2.csík délutáni vizeletből.
márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

Mi van okoskák? Szerintetek hogy lenne + a teszt, ha mondjuk 1héttel ezelőtt volt ovuja, amiből teherbe esett?

Tanuljatok egy kis bioszt, aztán lehet nyomogatni a pirosat.

#12

márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bebeszéled magadnak !
márc. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy be beszéled magadnak vagy később volt ovud ha az utóbbi akkor lehet még nem is késik. Várj még míg nem jön meg addig van eséj rá hogy baba lesz.
márc. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
16os vagyok de viszont ha tüneteid vannak akkor a teszt is pozitív lenne szóval a tünetek lehet mástól vannak
márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció egy teljes hetet is tud késni néha. Nálam ez minden évben megesik stressz miatt. Ilyenkor már pozitív kéne legyen a teszted.
márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hiszek nektek, még ma sem jött meg, a teszt ma is negativ de rengeteg tünetet észlelek magamon.A hányinger, a pecsételés, hőemelkedés, derékfájás.
márc. 20. 17:52
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A pecsételés azt jelenti meg fog jönni, nekem volt hogy menstruáció előtt majdnem 1 hétig is volt, valamiért nehezebben válik le a nyálkahártya
márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!