Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett is...

Fogamzásgátló mellett is fájhat a mell, lehet hasszurka stb?

Figyelt kérdés
Ha vki szed fogamzásgátlót,amikor még NEM terhes érez mensis görcsöket ugyanígy meg fájhat a melle mensi előtt?Meg lehet ilyen hasszurka?Vagy mivel a tabi mellett nincs rendes peteérés ez kizárt?És ha van mellfájás meg stb tabi mellett,akkor lehet h tabi mellett esett teherbe az illető és azért érzi,ha korábban nem érezte?
2009. jan. 4. 22:05
 1/3 Nikolett_'90 ***** válasza:

Szia!

Amiket kérdeztél, rám mind igazak:) Hasszúrás, néha erősen néha gyengén, a mellem majd le szakad,érzékeny, sőt még nőtt is.:) Viszont én még csak most fogom befejezni életem első levelét a fogamzásgátlóból.(még van 2szem) Mellfájást soha nem éreztem ilyen intenzíven,sőt nekem egyáltalán nem fájt még a mellem. Ráadásul a derekam is fáj, szédülök,barna folyás..Neked? (am. én várom a babát:)

2010. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia!több, mint egy éve tettem fel a kérdést, már egyáltalán nem aktuális, de azért köszi, hogy válaszoltál:)
2010. jan. 29. 18:53
 3/3 Nikolett_'90 ***** válasza:
Jujj, bocsi a dátumot nem néztem! Köszi:)
2010. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!