Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen Diane 35 fogamzasgatlo?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen Diane 35 fogamzasgatlo? En mellnovelesre kertem a dokitol valamit es ezt irta fel. Minden rendben velem es a havim is rendszeres mindig. Nem fog artani? Soha nem szedtem eddig fogamzasgatlot. Es tenyleg no tole a mell?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nem semmi, ha a doki ezt írta fel mellnövelésre! :D Hihetetlen mik vannak. Egyáltalán nem biztos, hogy nőni fog tőle! Mindenkire máshogy hat a gyógyszer.
2010. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem csak a mellnövelés miatt NE kezdd el hormonokkal bombázni a szervezeted...teljesen felesleges, ugyanis egyénfüggőek a mellékhatások, tehát abszolút nem biztos, hogy nőni fog tőle a melled!
2010. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hízni fogsz tőle mert nagyon sokan híztak már tőle. Én is sajnos de én egy betegség miatt voltam kénytelen szedni szóval ha nem muszáj ne szedd.
2010. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe eldobnám jó messzire. Én szedtem a diane-t, de azért mert az arcom nagyon pattanásos volt, orvosi felügyelet mellett szedtem egy évig, ez a maximuma ennek a készítménynek, mert ez nem fogamzásgátló hanem ez csak a mellékhatása.

Aki meg felírta neked csak azért hogy növeld a melledet, annak bevonatnám az engedélyét, hogy lehet vki ennyire felelőtlen orvos létére.

Ja és a mellnövelést max szilikonnal tudod elérni, nem hormonokkal!!

2010. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Se te, se a dokid nem vagytok normálisak.

ez egy gyógyszer b.zd, lórúgás hormontartalommal!!!

2010. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Diane35-öt szedtem majdnem 4évig!a mellem nem nőtt tőle,szerintm és ez jó nagy hülyeség...de mind1!

hizni sem hiztam!a hatása viszont jó!

2010. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

tegnap 22:50


Ki volt az a nődoki, aki 4 évig folyamatosan felírt neked diane 35-öt? Maximum 1 évig szabad szedni és már akkor is durva, általában ebből a max fél évet javasolják. Nem lett semmi bajod tőle?

2010. jún. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
21:49nek. Mi az, hogy en sem es a doki sem vagyunk normalisak.Nem mindenkinek van penze arra h szilikont tetessen.Amugy meg engem zavar ,h olyan kicsik mint1 pasinak,nem tom teged nem zavarna,egyaltalan nem noiesek.
2010. jún. 18. 13:15
 9/13 anonim ***** válasza:
szintén 4 évig szedtem, semmi bajom nem volt tőle. most cypromixezek, és nő a cicim, pedig 22 éves vagyok:) hízni nem hízok.
2010. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért nem vagytok normálisak, kicsi csillag, mert a fogamzásgátló tabletta nem mellnövesztésre való, hanem arra, ami a nevében is benne van: FOGAMZÁSGÁTLÁSRA!!! itt a főbaromállat a dokid, aki képes volt ilyen indok alapján kiírni. épeszű doki elküldött volna téged a sunyiba. a gyógyszer mellékhatása valóban lehet mellnövekedés, de ez csak átmeneti. ha abbahagyod a gyógyszert, vissza fog csökkenni az eredeti méretére, úgyhogy ezt többszörösen is megszívtad: fölöslegesen bombázod magad hormonnal..

neked komoly önértékelési zavaraid vannak, kérdező. nem mellnövesztésre van szükséged, hanem egy pszichoterapeutára.

2010. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!