Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal nemvárt előtt negatív...

2 nappal nemvárt előtt negatív teszt?

Figyelt kérdés

2 nappal

Vagyok nemvárt előtt, mivel elvileg már 6 nappal lehet pozitív teszt így ma reggel csináltam egy predit ami negatív lett.

Volt akinek ekkor meg csak negatív volt a teszt? Van esély arra hogy 2 nap múlva (csütörtökre nem várom) már pozitív lesz?

Olyan válaszoljon aki érdemben hozzászól.



márc. 26. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemvárt másnapján is negatív volt a tesztem, most mégis mindjárt indulok érte az oviba.
márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek biztosat az elmaradt menstruáció után mutatnak. Valakinek kimutatja korábban is, de sok abból kémiaival végzi.
márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2 nappal elötte nekem tuti nem lett volna még pozitív a tesztem. Egy nap késésnél olyan halvány tesztem volt, hogy totózni kellett van-e rajta második csík vagy nincs. Másnap megcsináltam mégegyet, azon már halványan, de látszott azért, nem kellett keresni.
márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Dejo akkor meg reménykedem 2-3 nap múlva akkor tesztelek újra ha addig nem jön meg:)
márc. 26. 14:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy hány nappal vagy ovu után, nem az hogyhány nappal vagy mensi előtt. Nekem ovu után 15.napon jön meg , ovu után 9.napon mindig + lett a tesztem, de ha neked ovu után 10.nap jön meg akkor nem mutatja.
márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazad lehet utolsó!

Mert most baba témán vagyunk tehát 2 naponta volt szex és 17en éreztem hasszurkakat egész nap, azt hittem beagyazodas lesz, de akkor a teszt valószínű pozitív lenne, így lehet akkor volt az ovum, akkor viszont ma 9. Nappal vagyok ovu után tehát akkor meg van esély hogy mikorra nem varom pozit tesztelek!

Bárhogy is legyen igazából 2 nap és valószínű kiderül!

Köszönöm a válaszokat

márc. 26. 18:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, ELVILEG lehet pozitív előtte hat nappal. Gyakorlatilag meg várd meg, hogy meg-e jön aztán tesztelj ha nem
márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, Elolvastad a kérdést végig illetve az eddigi válaszokat ?

Úgy gondolom nem.

márc. 27. 14:49
 9/14 anonim ***** válasza:

8 elolvastam, de akkor is az a véleményem, hogy kar előtte tesztet csinálni, meg a hasszurkalasokra hagyatkozni.


A gyártók perszehogy ráírják a tesztre, hogy extra korán kimutatják a terhességet.


Ha biztosra akarsz menni, megvarod meg-e jön a menzeszed két nap múlva.

Nem értem mi volt ezen sértő, vagy nem tudom.


Egyébként ebből lehet még pozitív, nekem is előtte két nappal negatív volt, a nem várt után egy nappal pedig már pozitív


#7

márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem sértésnek vettem csak benne volt hogy csak két nappal korábban teszteltem nem egy héttel meg hogy majd a nemvárt napján tesztelek újra.

De látod akkor te se bírtad kivárni 😂

Úgyhogy holnap reggel remelem nem jön meg és csinálok egyet és pozitív lesz 🥰

márc. 27. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!