Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos védekezés csak...

Megszakításos védekezés csak visszarakta utána egyből?!

Figyelt kérdés

Felelőtlennek tartom a kedves sexpartnerem ki is borultam..

mai napon van legnagyobb esély a teherbeesésre naptár szerint plusz érzem is, hogy peteérésem van ( igen minden ciklus közepén érzem) és ez tegnap este történt. Eseményutánit csak nődoki ír fel vagy más orvos is? Kettőig dolgozom utána rohanok intézni a tabit.

Vagy nem sok esély van a terhességre? Mert akkor kímélném magam a tabitól.


márc. 28. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a partneredet? Hagytad nem? Ha nem akarsz gyereket, védekezz rendesen! Írass fel esemény utánit! Középidőben a legnagyobb az esély.
márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem védekeztetek minden esély megvan a terhességre. Siess az orvoshoz, minél hamarabb beveszed a tablettát, annál inkább hat.
márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Mér nem csináltad szájjal???
márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Megszakítás se védekezés. Magyarán nem védekeztetek, majd elment és egyből visszarakta. Hát ebben te ugyan annyira vagy hibás mint ő. Gumit kéne használni vagy gyógyszert. Magadra is épp annyira lehetsz kiakadva. Amúgy ügyeleten is felírják.
márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Háziorvos is felírhatja nem csak a nőgyógyász, nekem egyszer ő írt receptet be sem kellett mennem. Illetve van online felírós fizetős szolgáltatás is, ha van rá kb 10 ezred a tabletta árán felül.


Ha nem szeretnél teherbe esni, írasd fel mert ez kritikus időszak.


Nem csak a szexpartnered volt felelőtlen hanem te magad is, de legalább utólag teszel az ügyben és ez nagyon dícséretes dolog.

márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is ugyan úgy felelőtlen vagy ha nem védekeztek. Kettőn áll a vásár 😏
márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, privátban meglátogattam nődokit kaptam tabit! :)
márc. 28. 22:57
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Mit mondott?

Én úgy tudom az ovut akadájozza meg, ha az megtörtént lehet semmit sem ér.

márc. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az Escapelle feltételezhetően az alábbiak szerint működik:

- meggátolja a petesejt kiszabadulását a petefészekből;

- meggátolja, hogy a spermiumok megtermékenyíthessék a már esetlegesen kiszabadult petesejtet.

márc. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8

Rosszul tudod, az esemény utáni úgy működik, ahogy a #9 írta.

Tehát nem az ovut akadá❗LY❗ozza...

márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!