Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel lehet támogatni a...

Mivel lehet támogatni a teherbeesést?? Vitaminokra gondolok?

Figyelt kérdés
márc. 29. 00:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

18, gratula ☺️

Nekem az első alkalommal, mikor dokihoz mentem (volt már 1 gyerekem) hogy fél éve nem esem teherbe, megkérdezte mennyi idős vagyok. Mondtam, hogy 30.

Erre a 60+ éves doki: hujujujjjj na akkor ilyen olyan amolyan vizsgálat. Azt hittem kb elküld annyival, hogy majd ha 1 év letelt akkor jöjjek, de már kb elkönyvelt valami öregasszonynak🤦‍♀️


17 voltam

márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#21! Igen, az a vicces, hogy nekem is mindig a 100évesek mondták a legjobban.😂 Aztán az 1.vetélésemnél találkoztam egy nagyon fiatal dokival, ő volt az első, aki nem mondta. Nála voltam többször magánban is, aztán úgy alakult, hogy a másodiknál ő hallotta először a szívhangot. Azt is ilyen zavartan mondta, hogy a korom miatt el kell majd küldenie genetikai tanácsadásra. Jó, hát semmi gond, tudtam addig is, azért nem képzelem tininek magam, de ez más, minthogy mit akarsz már ennyi idősen, tartós tejet se vegyél 🤣

Aztán ügyeletben a másodiknál volt még egy dokinő, aki leszólt, amikor már én mondtam, hogy tudom, 100éves vagyok, az én koromban már nagyon gyakori a vetélés...Hogy ne vicceljek már, nem vagyok én öreg. (De csak mert 2 évvel volt fiatalabb nálam 😂 Lehet, neki is vannak még gyerekvállalási tervei.)

Köszönöm, remélem, mostmár minden rendben lesz, eddig semmi gond vele.

Neked már megszületett azóta?

#18

márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem értem különben miért ilyen bunkók a dokik, meg sokszor a nők is egymással. Engem soha nem érdekelt másik anyuka kora. Ismerek több olyan nőt, aki 40 felett vállalt első vagy épp az új párjától első közös gyereket. Manapság azért ez nem olyan ritka, mint 50 évvel ezelőtt.

Nekem ugye a 2.gyerek volt Ő, aki nehezen jött össze, 1,5 éves 💙💙 2 fiam van eddig és most várom a 3.babát, ma töltöttem a 9.hetet❤️

Nekem csak egy nagyon korai vetélésem volt eddig most a 3.baba előtt, 5hetesen kezdtem vérezni🖤

márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23! Engem se, fiatalon se. Meg nem csak a kora, hanem úgy egyáltalán semmi, hogy miért akkor, miért attól, miért úgy szül, vagy ilyesmi.

A kedvencem, ami itt az oldalon előkerül, ha "idősebb" az anya vagy az apa, hogy valaki tuti felhozza érvként, hogy ne vállaljanak mert szegény gyereket csúfolni fogják a suliban🤦🏽‍♀️

Bakker, gyerekekkel foglalkozom, már minden csúfolódást hallottam, de ilyenért sose szoktak. Egyrészt azért, mert nem tudnak különbséget tenni 50 és 55 éves között és akinek csúfolnia kene azt, akit 40 évesen szült az anyja első gyerekként, az lehet 3.gyerek, születésekor 35 volt az anyja.(Mellesleg nem is törvényszerű, hogy az idősebb néz ki idősebbnek.) Másrészt a gyerekeknek 30 fölött mindenki egyformán öreg.

Szóval ilyenkor mindig felmerül bennem, hogy honnan szedik? Magukból indulnak ki? Ők meg szokták beszélni a gyerekükkel, hogy nézd már milyen gáz, Pistikének milyen öreg az apukája? Mert maguktól tuti, nem jut eszükbe.

Gratulálok! Akkor gondolom, most kislány a cél.😁

#22

márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Amúgy ez valószínűbb, hogy a szülők beszélik ki otthon a másik szülők korát. Túl fiatal, túl öreg stb... Én is gyerekekkel foglalkozom és bennük nincs annyi rosszindulat, mint a felnőttekben😅

Nekem apukám is "öreg" volt 43 éves korában születtem. Akkoriban az elég ritka volt, nagyon sok ismerősömnek a papája született abban az évben, mint az én apukám.

Engem sosem zavart és egyik gyerek sem foglalkozott vele igazából 😁

Kislányt szeretnék, igen. De sajnos nincs beleszólásom🙈

márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#25! Igen, egyszer fel is tettem itt egy kérdést, hogy a felsoroltak közül melyik csúfolódást néznék el leginkább a gyereküknek. Az volt a hipotézisem, hogy az "öreg szülők" miattit, mert ugye azon ők maguk is ki vannak akadva. Hát, nem vallották be😂Sehol se volt a listán. De akkor továbbra se értem, honnan jön ez a majd csúfolni fogják a gyereket szöveg.

Az én apám 18 volt. 13 éves koromban öngyilkos lett.(Addig se élt velünk.) Szóval ez a másik, hogy meg se éled a ballagását 🤦🏽‍♀️

Én is kislányt vártam, de egy kis fütyis akart jönni😂 Biztos szuper lesz az is, már most imádom, de azt nem dolgoztam még fel, hogy lányom nem lesz☹️

#24

márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!