Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás és kimaradt menstruáció?

Barnázás és kimaradt menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy dilemmában vagyok, segítséget szeretnék kérni hátha volt más is ilyen helyzetben.


Naptár szerinti ovuláció idejében együtt voltunk… utána 6 nappal elkezdtem barnázni, ami 7 napig tartott. Elmentem a nőgyógyászomhoz (magán) aki megultrahangozott, megvizsgált, azt állapította meg hogy candida fertőzés . Felírt hüvelykúpot és 2 db antibiotikum tablettát. A vizsgálat végén minden mást rendben talált, említette hogy meg fog jonni a menstruációm!

(Vizsgálat várt menstruáció előtt 3 nappal volt)

Majd végigszedtem a felírt gyógyszert stb, a barna folyás elmaradt. A várt menstruációm nem jött meg, már több mint 2 hete késik. Csináltam 3 db terhességi tesztet, mind negatív lett.

Amit észrevettem: gyakrabban járok pisilni, szédülés, mellbimbó fájdalom pár napja jelentkezett, hasszurkálás-feszülés illetve puffadás.


Amit még fontos lehet tudni hogy több éve szedek tegretolt, de eddig semmi problémám nem volt vele.

A ciklusaim pontosak 30-31. Napra megjön mindig.


Úgy tervezem, hogy megvárom a következő menstruációm időpontját, és ha nem jön meg akkor sem akkor elmegyek ismét egy vizsgálatra.


Köszi ha elolvastad!



márc. 25. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum tolhat simán a menstruáción. Így már én is jártam.

Az említett tünetek nekem pozitív teszt után jelentkeztek. Amíg nincs pozitív teszted, addig ezek a tünetek nem a terhességet jelzik.

Amennyiben tervezitek a babát, drukkolok, hogy minél előbb sikerüljön! Amíg nincs menzesz, addig van esély!♥️

márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Köszönöm szépen a válaszod 🥰

márc. 26. 12:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Miújság azóta?
márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Minden változatlan.

Pár naponta tejszerű fehér folyás, kis mennyiségben jelentkezik.

Ma vagyok a ciklus 50. Napján.

márc. 27. 16:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem teszteltél azóta?
márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utoljára 1 hete. Az volt a 3. Negatív.

Létezik, hogy ilyen későn legyen pozitív egy teszt?!

márc. 28. 16:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Illetve azt vettem észre, hogy legtöbbször mikor lepihenek este akkor érzem ezt a nyilalást/ feszülést. Nem tart sok ideig, néha erősebb időnként pedig tompa érzés. Érdekes.
márc. 28. 20:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Csinálj szerintem egyet. Jobb, mint a bizonytalanság. Drukkolok!!
márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, igazad van. Irok amint megcsináltam . Köszi az érdeklődést ☺️
márc. 29. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Jelentkezz majd!!😊
márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!