Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok-e? Én gyógyszert...

Terhes vagyok-e? Én gyógyszert szedek és a gyógyszer abbahagyása után a mensim elött voltam együtt a párommal melette pedig antibiotikumot szedek mert a torkom be volt gyulladva!

Figyelt kérdés
A hasam alja bal oldalon olyan érdekesen szurkál,hányingerem van és nagyon fáradékony vagyok!!Lehetek terhes????Szeretnék babát!:D
2008. nov. 13. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!én is a torkomra szedtem az elsö 6hét alatt 4dbz antibiotikumot,nekem azt mondták hogy lehet,nagyobb bajt csinál egy baci mint a gyogyszer,és lehetsz terhes,mikor kell megjöni?
2008. nov. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!7-én fogyott el a fogamzás gátlóm!10-én voltunk együtt!Tegnap reggel jött meg és csak pár csepp és most nem tudom mi van ma meg már egyáltalán nincs!Terhesség melett is lehet menstruálni????
2008. nov. 13. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
igen! vegyél egy tesztett,azr tudja csak tálán biztosra mondani meg te is megnyugszol
2008. nov. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2008. nov. 14. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!