Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hónapja hagytam abba a...

Egy hónapja hagytam abba a fog. gátlót. 3 napja kellett volna megjönnie. Amióta abbahgytam nem voltam együtt senkivel. Lehet h előtte estem teherbe csak a gyógyszer miatt megjött? És ha nem vagyok az akkor kb mennyi idő amig rendbe jön minden?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól is függ szerintem mennyi ideig szedted! Nekem 62 nap után jött meg először és bár ettől sokan kiadtak, makk egészséges vagyok,voltam dokinál! Nekem ő azt mondta 90 nap a max. amit várni lehet!
2008. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem bíztatlak sok jóval, én pont egy éve hagytam abba a gyógyszert, és kb három hónapja állt be megint rendesen a menszim. Első hónapban rendesen megjött, utána két hetet késett, és csak két napig tartott, utána egy héttel hamarabb jött meg, megint csak kevés, utána megint hamarabb, utána később áááááááááhhhhhh és így tovább. Tarts ki, előbb utóbb be fog állni.
2008. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, hiszen nem voltál senkivel. A szervezetednek kell egy kis idő, amíg visszarázódik a normális kerékvágásba.
2008. okt. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, én a saját esetemet tudom elmondani, hat év :( után tavaly novemberben hagytam abba, utána hat héttel jött meg először, de még úgy, ahogy a gyógyszer alatt, semmi fájdalom, semmi görcs, rövid, gyenge, semmi rosszkedv=semmi pms.

Aztán teljesen rapszódikusan jött meg, ahogy kedve volt, volt, hogy 42 napra, volt, hogy 30-ra, már frászt kaptam, gondolhatod, nem volt még tervben baba, úgyhogy havonta teszteltem, persze semmi, és most júliusban (!) jött meg úgy, mint előtte, olyan 30 naponként van, fáj, mint a gyógyszer előtt, rossz kedvű vagyok, stb, tehát újra működik a rendszer. :)

Mindezt azért írtam le ilyen hosszan, hogy érzékeltessem, semmi gond, sok hormon bezavart, észhez kell térni a testünknek. Viszont ha még évek múltán is zavar van, szerintem érdemes dokihoz menni, be tudja állítani, nekem ősszel ez jött volna...

bocs, ha hosszú volt.

üdv

2008. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!