Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam együtt a páromma...

Tegnap voltam együtt a párommal és még tegnap bevettem a 72 órás gyógyszert. Viszont tegnapelőtt mult el a menstruácóm. Most sokkal nagyobb az esélye hogy teherbeessek? Vagy hat a gyógyszer? és mikor vehetek tesztet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

mivel a ciklus 14. napjan ovulalsz, elmeletileg szinte nulla az eselye h a 7. napon teherbe ess. de sose lehet tudni, ugyh vegulis lehet jol tetted h bevetted a 72 oras tabit, bar teljesen tonkrevagja a hormonhaztartasod (jobb lett vna idoben erre gondolni...) de ez mar mind1. legkozelebb ha lehet keruld az ilyen helyzetet.


igy semmikepp nem lehetsz terhes, de a mensid nem lehet tudni h mikor jon meg mivel a 72 oras tabi honapokra osszezavarhatja a ciklusod. tesztet meg 2-3 hetig biztos h hiaba veszel. de nyugi, igy nem lehetsz terhes.

2009. jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dokihoz és irass fel tablettát,a 72 órás nem éppen egészséges dolog!
2009. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a tabletta mindig hat, attol ne feljel, hogy terhes leszel. Menjel el a nogyogyaszhoz, es irassal fogamzasgatlot magadnak. A tobbi kerdesedet tedd fel neki, hogy a fogg.mikor kell kezdeni...stb Szoval mindent kerdezz meg, es ne kiserletezgess, mert akkor minden honapban felned kell.
2009. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem hat mindig. Az esetek 74%-ban csak. Orvos mondta. De a papírján is rajta van, hogy nem 100%. De tuti, hogy nem vagy terhes. Menstruáció után rögtön nagyon kicsi az esélye a peteérésnek, a gyógyszert is hamar bevetted, így még hatékonyabb. A menzesz elvileg akkor kell, hogy megjöjjön amikor rendesen kellene. Nekem nem jött meg, vissza kellett mennem, felírtak egy gyógyszert, ami meghozta. 12-13 nap után tesztelhetsz, de tényleg biztos, hogy nem vagy terhes, nyugi!
2009. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm.csak nem nagyobb az esélye hogy terhes legyek rögtön a mestruáció után??ilyenkor van peteérés nem????
2009. jan. 8. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha bevetted tenyleg ezt a gyogyszert, akkor ne izguljal. Es a ket mensid kozotti idoszakban lehetsz a legkonnyebben terhes, nem a mensi utan mindjart.

Irassal gyogyszert, es akkor nem kell paraznod, az a legjobb, legkenyelmesebb. Vagy nem tudom, ami neked szimpatikusabb, de igy felni mindig, szornyu lehet.

2009. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!