Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma kezdődött a tojásfehérjé...

Ha ma kezdődött a tojásfehérjés nyák, de nagyon lent van a méhnyakam, akkor még csak ezután lesz ovulációm?

Figyelt kérdés
Ez a ciklusom 15. napja, kb. 30-34 napos szokott lenni. Ez a nyák állag nekem kb egy hétig szokott tartani. Eddig nem tudom, hol helyezkedett el a méhnyakam, azt tudom, hogy menstruáció alatt is ennyire lent van. Abban bízok, hogy még csak most következik az ovum.
márc. 29. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Én nem tudom, hol volt a méhnyakam, nem nyúlkáltam magamban. Ovus nyákom, ha volt, mindig ovu előtt pár napig. Terhes hónapban úgy emlékszem, nem is nagyon volt.
márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most 3 hónapja követem lh teszttel a ciklusom. Ovukor van a nyák, lh csúcs utáni nap még van, majd az azt követően már nincs. Most nekem is bő 1 hétig tartott, de ovu közeli napokban mennyiségre is több volt. Ja és az átlagos 31 napos ciklussal a 20.napon volt ovum.

Mehnyak szerintem totál egyedi, nem lehet a "tankönyvi" dolgokra hagyatkozni. Nekem például szülés óta kb mindig fent van, ritka amikor lent van

márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a helyedbe ovutesztelnék

Mielött pozi lett az ovutesztem én nekem egy héttel elötte volt ez a tojásos folyás.

márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Teszteltem, de így is bizonytalan vagyok. Januárban és februárban a 11-12. napon lett pozitív, de az utána

következő luteális szakasz hossza, illetve érzet (fájdalom) és nyák alapján is azt gondolnám, csak napokkal később történhetett meg ténylegesen az ovuláció (vagy soha) amikor már nagyon negatív volt a teszt. Ebben a hónapban megcsináltam az utolsó tesztem a 10. napon, ekkor is nagyon halvány volt a csík... Kicsit értelmét vesztette a szememben ez a tesztelgetés.

márc. 29. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 naponta együtt vagytok, akkor amúgy totál felesleges, nekem akkor sikerült teherbe esnem mikor nem is figyelgettem mikor van peteérésem
márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!