Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert keshet a megvonasos...

Miert keshet a megvonasos verzesem?

Figyelt kérdés
Kb. 4 eve szedek fogamzasgatlot, eddig mindig a 4.napon jott meg a verzesem, most viszont az 5.napon vagyok es egyelore semmi. Tegnap tapasztaltam barnazast, de a szokasos hasfajas is elmaradt/csak minimalis. Mi lehet az oka? Nem hagytam ki egyetlen szem gyogyszert sem, de lehetseges hogy ennek ellenere teherbe estem?
márc. 30. 06:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Teszt?!

Nem vagyunk jósok.

Lehet terhesség is, de lehet sok egyéb más dolog is.

márc. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Én sokáig szedtem f
márc. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, kisfiam elküldte 😀

Szóval sokáig szedtem, és egyre később volt mindig vérzésem, lehet neked is 5 nap múlva fog ezután megjönni.

Azért egy tesztet megér, de nem valószínű a terhesség.

Nem volt hányás, hasmenés, antibiotikum, extra stressz stb. az előző ciklusd alatt?

márc. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A barátnőmnél pl így derült ki a pajzsmirigy probléma
márc. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szedtem semmilyen mas gyogyszert es nem volt hasmenes/hanyas sem, nagyon figyelek mindig a kolcsonhatasokra. Az utobbi idoben egyebkent tenyleg mindig kicsit kesobb jott meg, lehet a 4 ev gyogyszerszedes eredmenye. Koszonom a valaszokat😊
márc. 30. 10:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 9 évig szedtem, de órára pontosan megjött mindig

Nem feltétlen tolódik...

márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem akkor volt ez amikor már régóta ugyanazt a gyógyszert szedtem, és a mehnyalkahartya kb láthatatlan volt.

Másik gyógyszert írnak fel, vagy 1 hónapot kihagysz hogy újra legyen minek levalni, és folytatod a gyógyszert. Persze védekezni kell másképp addig is.

márc. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek, azota megjott, meg aznap, es ugyanolyan intenzitassal, hasfajassal, rosszullettel, tehat a mehnyalkahartya nem vekonyodott el. Erdekes, hogy mennyire maskepp mukodunk :)
márc. 31. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!