Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 éves vagyok, és menszesz...

18 éves vagyok, és menszesz utan 2 nappal voltam egyutt a parommal lehetséges baba?

Figyelt kérdés
Most vagyok az 5 napon szurkáló érzést éreztem tegnap ma fáj a fejem de ezen kívűl semmi más
márc. 31. 22:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg 18 éves vagy? Szégyen!
márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Bakker..
márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Igen, így szoktak gyereket csinálni.
márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Egy nagyon fontos részletet kihagytál, szóval rákérdezek: védekeztetek?
ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mi baj van azzal ha fiatal anyuka akarok lenni szerintem a mai világba mindenki az akar lenni, nem tudom mi itt a baj? Csak egy normalis kérdést tettem fel és normális választ várok el 🤷🏻‍♀️
ápr. 1. 00:14
 6/22 anonim válasza:
96%
Igazából nincs normális kérdés...
ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Tanultál biológiát?
ápr. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Hát, ha 18 évesen már legalább albérletben élsz a férjeddel, van legalább 1 millió megtakarításod és legalább 1 év bejelentett munkaviszonyod, akkor hajrá.


Igen, a gyerek drága hobby. Ha normális körülmények között akarod csinálni a terhesgondozást, az 50 ezer havonta, plusz 25-40 ezer 3 havonta a labor.

ápr. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 babyboom567 ***** válasza:
92%

A "fiatal" anyuka a 25 éves,akinek van már szakmája/munkája,és ledolgozott ideje, hogy kapjon ellátásokat,és el tudja már látni magát.

A 18 éves éppen érettségizni készülő kamasz/tini, nem ez a kategória.


És nem,hidd el, nem akar mindenki 18 évesen kegyetlenül kiszúrni magával(és a gyerekével), hogy egy életen át függjön valakitől(a férjétől,a férje szüleitől,vagy a saját rokonaitól) anyagilag/érzelmileg.

ápr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

5 napon vagy.

Milyen 5 napon? Még fogalmazni írni se tudsz rendesen minek neked gyerek?

ápr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!