Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 éves vagyok, és menszesz...

18 éves vagyok, és menszesz utan 2 nappal voltam egyutt a parommal lehetséges baba?

Figyelt kérdés
Most vagyok az 5 napon szurkáló érzést éreztem tegnap ma fáj a fejem de ezen kívűl semmi más
márc. 31. 22:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán van mire gyereket csinálnod vagy otthon lesz elhelyezve 10 éves koráig melletted a szobádban? Anyagi helyzeted? Dolgoztál már pár évet egyáltalán? Ellátást milyen jövedelem után fogsz kapni(csed,gyed)? Párod akarja egyáltalán? Vagy tudja, hogy ez a terved?
ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen idősen a biosz órán kellene figyelni, nem a teherbeesésen gondolkodni. Akkor tudnád a választ. Addig ne akarj gyereket, míg az alapvető dolgokat sem tudod a ciklus működéséről.
ápr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
Jaj hagyjátok már. Agyára ment a tavaszi szünet.
ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%
Szuper, aztan anyadek nyakara akarsz szulni? Vagy a fiu szulei nyakara?
ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%

Még alapból az se lenne probléma, ha együtt laknak a szülőkkel, viszont akkoris, van elkülönített, leválasztott lakrészetek? Mert ismerek olyat, hogy egy házban, de külön bejárattal, külön lakrészben laknak.

Vagyishat lehet együtt élni anyuékkal, ami vagy jó, vagy rossz lesz.

Én 35 évesen szültem a kislányomat, utána pedig 37 évesen a kisfiamat. Lehet, hogy leöregez a kérdező, de én nem bántam meg, hogy így alakult, sőt, fiatalon kitomboltam magam.

Természetesen akkor vállalsz gyereket, amikor akarsz, de 18 évesen szerintem fejben sem vagy elég érett hozzá. Tudod, agyban is fel kell nőni. Akkor gondolkozz gyereken, hogyha már tapasztalt, bölcs, megfontolt, és felelős leszel.

ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
milyen 5.napon?
ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
63%

15, de, probléma. Ne más nyakára szüljön hanem önálló lakásba, akkor is, ha albérlet.

18 évesen, hacsak a pasi nem legalább 25 és nincs egzisztenciája, ne akarjanak babázni a szülők lakásába, pénzére.

Gyereket mindenki akkor vállaljon, ha megoldotta a lakhatást, ne a gyerekszobába. Ha az én 18 évesem előállna hogy terhes, kapna egy hatalmas nyaklevest és megkérdezném megy-e abortuszra vagy segítsek költözni, ha már ennyire felnőtt.

ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
34%
17-es milyen kedves, szerető anya lehetsz :D
ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Oké, itt gyakorin mindenki minta anya, ezt tudjuk.
ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
49%
18as, de az én gyerekem is normális, és tudja akkor szaporodjon, ha előteremtette a feltételeket. :-D 12 órában dolgozom, nekem ne szüljön oda egy síró gyereket úgy hogy azt is nekem kell eltartani.
ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!