Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 éves vagyok, és menszesz...

18 éves vagyok, és menszesz utan 2 nappal voltam egyutt a parommal lehetséges baba?

Figyelt kérdés
Most vagyok az 5 napon szurkáló érzést éreztem tegnap ma fáj a fejem de ezen kívűl semmi más
márc. 31. 22:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Ez attól függ milyen hosszúak a ciklusaid és mit értesz az alatt, hogy mensi után 2 nappal.

Két nappal az után, hogy megjött vagy, hogy elmúlt? Ha most vagy 5 nappal a vérzés vége után, valószínűleg most lesz csak az ovulációd.

Érdemes kicsit utánaolvasgatni a dolgoknak, hogy megismerd a tested működését.

A ti dolgotok, hogy mikor szeretnétek kisbabát vállalni. De azért nézz utána, hogy milyen anyagi terhekkel és kötöttségekkel jár.

Én nagyon-nagyon szerettem volna már 20 évesen anyuka lenni, végül 30 évesen született az első gyerekünk.

Nem bánom, hogy kiszórakoztam magam és most nem az van, hogy hívnak a barátok ide-oda hétvégente/nyáron és nemet kell mondanom mert ott a baba. Illetve igen, dolgozni sem árt legalább egy évet előtte, hogy kapj normálisan ellátásokat.

ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes, de nem biztos. Majd a teszt eldönti. Amúgy akinek nincs öröksége, szülei akik tudnak segíteni, azok egyáltalán nem biztos, hogy valaha is ingatlanhoz tudnak jutni, maximum albérletbe mennek erre pedig kell, hogy a párod is vevő legyen, mert egyedül még magadat is szinte lehetetlen fent tartani. Vagy pedig ne legyen gyereke soha, az itteni válaszadók szerint. Nem az embereket kéne szídni talán, hanem ezt a szenny rendszert amiben élünk, hogy fiatalon vagy kimész takarítani, hogy majd valamikor legyen normális lakhelyed vagy felveszed 30 évre a hitelt és fizeted. Nem ismerjük a kérdező hátterét, úgyhogy nem kell kioktatni.
ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!