Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn teszteltem Clear...

Lauraa1986 kérdése:

Hétfőn teszteltem Clear blue-val.Elso 3 perc után csak a kontrol csík. Később mikor ki akartam dobni láttam a második vonalat.Ez most pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 21:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

Azért egy ilyen árkategóriájú tesztnél elvárható hogy ha nem terhes az illető ne legyen rajta semmilyen második csík, ha időn belül ha időn túl.

Ez nem csak egy szürke szellemcsík amit csak forgatva lát az ember és belemagyaráz. Ez tök egyértelmű kék csík. Még ha időn túl is volt, akkor is nonszensz.

ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11# MINDEN teszt használati útmutatóján szerepel, hogy érvénytelen idon túl, az alkategória mindegy. Azért, mert sokan ezt nem veszik tudomásul, nem a gyártó a hibás.
ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Árkategória* 12es voltam
ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nálam az volt a baj hogy nem tudom pontosan mikor lett pozitív. Csak az biztos hogy az első 3 percben nem,de utána olvastam a kis betűs részt és ott írta a max 10 percet.En nem vártam meg a 10 percet és mikor meglattam később a pozitív csíkot nem tudtam hogy mit gondoljak...Az olcsóbb kategóriás teszteknel nem történt ilyen egyszer sem...
ápr. 5. 18:11
 15/17 anonim ***** válasza:
De azt mondtad, max 10 percet írt, te meg nem vártad meg a 10 percet, de a kérdésben meg az van, hogy időn túl nézted meg. Ez nem kerek...na mindegy, legközelebb akkor másmilyen tesztet használj, sajnálom, hogy nem jött most össze, a következő hónapban sikerülni fog!😊😊😊 Tudom, könnyű mondani, de próbálj nem annyira rafeszulni, keress minden percben valami elvezeteset, és akkor hamarabb telik az idő. :)
ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Miután láttam a pozitivat csak akkor olvastam utána hogy 10 percnél később nem érvényes. De 10 percig igen,amiből én csak 3 percet vártam haa következő 7 percben lett pozitív akkor még időn belüli, de hát ezt nem volt honnan tudjam pontosan. Amúgy nem szeretnénk babát, nem vagyok egyáltalán ràfeszülve, van egy 10 éves lányom, nem tervezünk kistesòt.
ápr. 6. 10:18
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Nekem a kérdésből úgy tűnt, szeretnéd, de így akkor végülis jól jártál. :D
ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!