Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire zavart be nektek az...

Mennyire zavart be nektek az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés

Kb 1 órával ezelőtt megtörtént, hogy a párom akaratom ellenére elment bennem. Van már 1 fiúnk most jelenleg nem érzem, hogy készen állnék egy másik babára. 3 nap múlva kellene megjönnie eddig pontos volt a mensim.


+infó PCOS, IR és epilepsziám van.

Az első rohamom a fogamzásgátló miatt történt/első rendes ciklus alatt/


Amiatt vacillálok, mert félek, hogy minden szétcseszne a tabletta amit a szülés rendbe tett (pl ciklus) viszont, így is kevés, de megvan az esélye, hogy teherbe essek.


Igazából nem is tudom mért írok talán kiakarom magam ventilálni. :(



ápr. 5. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy nincs erre megfelelő személyes kapcsolatod.

A bántalmazás miatt is.

ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem.

Nem akarsz gyereket de a párod elment benned akaratod ellenére.

A tabletta ja, szétfogja egy picit cseszni a ciklusodat, barátnőm vérzett 3 hétig, de gondolom ez is egyéni. 3 nappal vagy menszi elött rég túl vagy az ovun...

ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Biztos kellett a kapcsolatotokba az a gyerek? 😅


Mert aki az akaratom ellenére megy el bennem... Nos, az tőbbé már nem a párom.

ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1-es Sajnos nincs.. Annyit mondott nagy volt a hév és megtörtént ja meg hogy bocsi… eléggé kiszolgáltatottnak éreztem magam és még mindig dühös vagyok.


2-es úgymond most nem védekeztünk vagyis megszakításosan de (Nincs azaz isten, hogy még 1x szedjek gyógyszert) és igen elismerem, hülye vagyok, de eddig nem voltak ilyen gondolatai pedig 10 éve vagyunk együtt szóval nem húzta ki mikor mondogatta, hogy közel jár, pedig mondtam neki, hogy ne menjen el bennem mivel ő volt felül nem tudtam mit tenni.


Ő azért nem érti, mert egészséges ember nekem pedig rengeteg kellemetlenségem volt a pcos miatt főleg az, hogy 45-52 napos ciklusaim voltak és folyamat kínoztak a tünetek… illetve a roham miatt elharaptam a nyelvem és véraláfutásos volt a szemem, mert bevertem a fejem…. Ez mind azután került felszínre miután abbahagytam a fogamzásgátlót.


Tényleg elnézést kérek tőletek nem tudom kinek és hogyan írjam ki ezt.

ápr. 5. 23:12
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as 10 év alatt nem volt ilyen velem… nem tudom mi ütött belé pedig már 1,5 éves a fiúnk szóval tudja mivel jár az egész… úgy éreztem mintha le akarna dominálni… Nem igazán tudom most hogy álljak a dolgokhoz
ápr. 5. 23:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Feleslegesen vettem be már 30 óra elteltével, lett egy lányom...
ápr. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szedek fogamzásgátlót soha nem is szedtem szóval megértelek. 8 éve megszakítással szexeltünk, akkor ment el bennem amikor eldöntöttük hogy babát szeretnénk. Ez teljesen abszurd hogy elmegy benned 10 év kapcsolat után tudván hogy nem szeretnétek 2.gyereket most rögtön és hát ebből mégiscsak lehet baba. Nem értem a párod.Nekünk is van már egy kislányom, továbbra is megszakításosan toljuk de nem élvez belém. Nem tudod ezt vele megbeszélni? Kitartást neked.
ápr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Felnőtt nőként, anyaként hogy tudjátok azt gondolni hogy a megszakítás védekezés????

Jóistengyerele...fel kellene nőni neked is meg a férjednek is. Ja meg gumit húzni ha nem akartok több gyereket...vagy ott van persze az abortusz. Nincs korlátozva hányszor mehetsz...

ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7-es Tegnap átbeszéltem vele az egészet elmagyaráztam neki, hogy ez nem úgy működik, hogy csak úgy beveszem és semmi baj nincs belőle. Illetve nálunk is csak akkor volt az, hogy elment bennem, ha fogamzásgátlót szedtem vagy gyereket akartunk. Soha nem volt baj még most se, hogy megszakításosan védekeztünk csak most valahogy nem tudom mi volt vele.



8-as Köszönöm eddig ezekre pont nem gondoltam 🤦🏻‍♀️ Semelyik fogamzásgátlás módszer nem 100% azért ugye tisztában vagy vele? Látod 6-os is írta, hogy vett be esemény utánit még is terhes maradt. :) Úgy csinálsz mintha már 10 gyereket pottyantottam volna ki a 10 év alatt. 1,5 év alatt ez volt az első, hogy ilyen történt. Mielőtt nekem esnél újra nem a mondandóddal, hanem a stílussal van a problémám.

ápr. 6. 11:21
 10/13 anonim ***** válasza:

7vagyok

Szerintem meg pl menstruáció elött állsz 3 nappal. Ha 14 nappal menszi elött történt volna az aktus akkor aggódhatnál,de így menstruáció elött már túl voltál az ovun szerintem jócskán ha beállt a ciklusod ugye szülés után.

ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!