Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel nemvárt előtt...

Egy héttel nemvárt előtt hasfeszülés és érzékenység, volt valakinek? És terhes lett?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, menzesz és baba előtt is. Ugyanis ennyire korán premens tünetek vannak csak.
2019. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már ilyenkor szokott fájni a cicim,de még semmi. Ovu után 4nappal kicsit szédültem viszont el is múlt. Volt valakinek ilyen tünete és babás lett? :) köszönöm a választ!
2019. júl. 8. 12:00
 3/7 anonim válasza:
0%
Hello Segítsetek ! Jún 22 voltam egyutt a páromal akk volt peteéresem is.. mellbimbómon és körülötte fehér pöttyök vannak és eres a hüvelyem neha nyíllal hasam alja néha olyan erzés mintha has menés előtt ! Méhszájam jobb oldalt fent van mar ma else érem !!
2019. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ovu után 4 nappal szédülsz, az NEM terhesség miatt van,hanem a 36 fok miatt. Ovu után kb. 10-12 nap mire beagyazódik, ha van minek, és onnantól kezd hcg termelődni tehát egészen addig bármit is érzel magadon azt nem baba okozza.


Az meg hogy hány nappal menzesz előtt fáj a cicid, szintén semmit nem jelent, nem robotok vagyunk. Egy héttel menzesz előtt semmilyen terhestüneted nincs, mert nincs még mi okozza. Tehát ne vizsgáló magad mert belebolondulsz ha minden hónapban ezt teszed.


Nálam terhesség előtt minden ugyanolyan volt mint menzesz előtt, kivéve hogy nem lettek pattanások.

2019. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Nem lettem terhes.
2019. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi értelme ezeknek a kérdéseknek? 50 százalék. Vagy igen vagy nem.
2019. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem és nem
2019. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!