Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil nemvárt előtt 4 nappal...

X epil nemvárt előtt 4 nappal halvány pozitív?

Figyelt kérdés

Utalhat ez méhen kívüli terhességre??

Ha kedden nem jön meg csak a 7. hét körül mennék orvoshoz.

Vagy a biztonság kedvéért menjek majd hamarabb?

Ovut nem követem, lehetett ennyire hamarabbm

28 napos ciklusaim vannak és egy évben max 2x jön meg egy nappal előbb vagy később, szóval viszonylag pontosnak mondanám.

Köszi ha válaszoltok!


ápr. 14. 18:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Jólvan menjél aludni.Látom értelmifogyatékos vagy.Vagy csak szimplán rosszindulatú mert neeked nem sikerül teherbe esned.


Többieknek köszönöm.

ápr. 14. 20:58
 12/19 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es válaszoló!

Köszönöm, de itt nem ez a kérdés.Pozitiv a teszt, a másnap reggeli erősebb.

Az a kérdés, hogy 28 napos ciklusnál a 24. napon pozitív teszt nem-e utal méhen kívülire mivel hamar lett pozitív.

ápr. 14. 21:00
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne méhen kívüli? Lehet korábban volt az ovud ezért pozi a nemvárt előtt. Nekem 1 nappal előtte nagyon erős pozi volt már. Ha előbb teszteltem volna már akkor is látszódott volna. Méhen kívülinél sokszor van vérezgetés meg ilyenek.
ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkétszer 4 nappal korábban lett pozitív az xepile. Az egyik eredménye egy 15 hónapos kisfiú, a másikkal holnap jelentkezem be orvoshoz.


Viszont amikor 5 nappal a nemvárt után lett pozitív az xepile, az sajnos egy méhenkívüli lett.

ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
28%
A tobbi tesztet is megmutatod?
ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10-11 dpon + volt az x epil nem méhen kívüli volt
ápr. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

13,14,16-os válaszolók, köszönöm szépen, hogy a kérdésemre válaszoltatok!

Minden jót!:)

ápr. 15. 06:26
 18/19 A kérdező kommentje:

Persze, az xepil nemvárt előtt 3 nappal reggeli elsőből Predictor ugyanazon a napon délután.


[link]

ápr. 15. 06:30
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
8-9#es Tessék elmenni a szemészetre..:)
ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!