Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy napja késik. Mellfájdalom...

Egy napja késik. Mellfájdalom oldalt (nem mindig) mellbimbó érzékenység, hangulatingadozás. A hőm 36.9 ma, tegnap 37. Szúrkál a hasam, és néha olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni.32 napos a ciklusom. Félidőben voltunk együtt. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 12:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem jött meg, szerencsére! De nem is teszteltem, még várok. Nekem nincs semmilyen folyásom, és ezért félek egy kicsit.

A méhemnél furcsa, minthaszurkálnák, vagy csiklandoz...nem tudom elmagyarázni...olyan furi érzés.

Szerintetek?

2009. jan. 6. 13:01
 12/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok a pozitív tesztes, nekem se volt semmilyen folyásom se akkor mikor meg kellett volna jönnie és azóta se. Szerintem nyugodtan tesztelhetsz reggel. Nagyon szorítok!
2009. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Az előbb teszteltem pozitívat!!!!!:D

Hihetek egy tesztnek, vagy csináljak még?

2009. jan. 7. 14:11
 14/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok az utolsó. Először is gratulálok, nagyon örülök neked!!!!! Én egy tesztet csinálta, halvány pozitív lett, de nem csinálok többet. Szerintem egy nőnek ezt éreznie kell, hogy a szervezete megváltozik, nem kell két teszt, elég egy is. Figyu neked se jött meg, késik már napok óta, nekem is késik 3 napja, ott a teszt! Egyértelmű!!!! Örülj, légy boldog! Majdnem egy napra leszünk kiírva. Én szept 12 körül. Neked mikor volt az utolsó mensid első napja? Én a dokimmal is beszéltem már, 22-én megyek, azt mondta, hogy előbb nem érdemes. Mégegyszer gratula, vigyázz magatokra!
2009. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is gratulálok Neked!

Nekem dec. 4 volt meg, és én meg szept. 10-e körül...:)

Annyira egyértelmű volt...beletettem a tesztet a vizeletbe, és már ott is volt a csík, egy pillanat alatt, és nagyon erősen látszott. Délután csináltam. :D

Hogy vagy most? Milyen tüneteid vannak?

2009. jan. 8. 07:26
 16/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én eddig még jól vagyok, nincs sok tünetem. Annyi talán hogy kicsit többet eszek, de rám is fér, mert csak 48 kiló vagyok. Azért kell ennem, mert ilyen keserű ízt érzek a számban, egy kicsi hányingerem van tőle és amig eszek addig jó. De ez nem olyan durva. Remélem meg is úszom ennyivel az első időszakot. Akkor tényleg biztos az a pozitív, ha egyből megjelent, az nem téved. Szerintem felesleges pénzkidobás ismételni. Ez pozitív! És te hogy vagy, nálad van valami tünet? Szép napot!
2009. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nekem sincs semmi extra tünetem. Csak egy kicsit szédelgek, meg mindig a wc-t járom. Jól vagyok, barátkozom a gondolattal, hogy mi is lesz velem az elkövetkezendő 9 hónapba...:)

Étvágyam sincs sok. Csak nagy kávés vagyok, mert alacsony a vérnyomásom...Akkor most mennyi kávét ihatok szerinted? Meg tanulok is és ahhoz is kell egy kis koffein...

Neked is szép napot, és ha lesz kedved akkor írj.:D

2009. jan. 8. 09:39
 18/20 anonim ***** válasza:
Szia! Hát napi egyszeri gyenge kávé nem árthat! Ha a vérnyomásod alacsony akkor meg jó is. Idd tejjel. Én is kávéztam, mondjuk én csak ilyen 3 az 1-bent, de nem iszok, mert én meg nem kívánom. Nekem már elmúlott ez a wc-re járás, de még pár napja nekem is folyton pisilnem kellett. Neked ez az első terhességed? Mennyi idős vagy? Mit tanulsz? Na most annyi mindent kérdeztem. Ha gondolod írhatok emailt is neked, és ott folytathatjuk. Cdak akkor íírd meg! Üdv.
2009. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát...asszem a kávéval gondba leszek...:)

Írhatsz e-mailt, örülnék neki.

Első terhességem, 24 éves vagyok, és jogász hallgató.

Akkor majd írj. :D

Szia

2009. jan. 8. 19:15
 20/20 anonim ***** válasza:
Tudom kb. reménytelen, de hátha :D :) Miújság veletek azóta? :)
2022. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!