Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Krémszerű, fehér folyás,...

Krémszerű, fehér folyás, mindjárt megjön érzés és mellbimbó érzékenység lehet terhesség jele a 25. napon ha a ciklusaim 32 naposak? Vagy menzi előjel?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt, kivéve a folyást, vettem tesztet és pozitív lett:) Ha középidőben voltatok együtt, akkor már vehetsz tesztet. Remélem összejött!
2008. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet mindkettő! Most már tarts ki! A hődet nem méred? Ha igen akkor az mennyi? Ha fennt van - 37 körül - a mensi napján reggel is akkor reménykedhetsz. Szorítok, hogy baba legyen!
2008. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mensi elott mindig terhesegi tunetek jelentek meg mar elotte 1-2 hettel,pl:mellfajas,duzzadas,hanyinger,szedules stb.

De ezelott 2 nappal,(mert en is a mensit vartam)valami elterot ereztem,es ereztem,hogy most terhes vagyok biztos.

tegnap vettem tesztet,es pozitiv lett!Ha elso baba,a nok altalaban megerzik!

Ajanlaom,Vegyel tesztet::)))

Sok sikert!

2008. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolótól kérdezem, hogy mi volt az a "különös" amit éreztél, amit eddig még nem?
2008. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!