Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dpo 13-on délutáni 10-es...

Dpo 13-on délutáni 10-es (early predictor) teszt negatív... Lehet szerintetek még ebből baba?

Figyelt kérdés
A napok száma az biztos, holnapra nem várom. Szombat-vasárnap volt egy kis rózsaszín pecsételés, gondoltam megjön hamarabb, de azóta az elmúlt. Most még egyelőre semmi. Szurkálást érzek kB egy hete, ez hol van előtte hol nincs, erre nem alapoznék... Lehet ebből még pozitív teszt ebben a ciklusban?

ápr. 16. 18:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hat en is ma teszteltem 13. dpo-n es a 25-os x-epil masodik vizeletbol halvany pozitiv, a predictor delutan egyertelmu pozitiv lett. Ha biztos az ovud, akkor szerintem mar latszodnia kene.
ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet is meg nem is, kétesélyes a dolog. Érdemesebb lenne reggel tesztelned inkább. Hasonló helyzetben vagyok mint te, annyi különbséggel, hogy nekem reggel (2. pisiből) ugyan ez a teszt halvány pozitív lett, de most délután a xepille ugyan olyan érzékenységű negatív. Úgyhogy maradok itt, hátha mindketten szerencsések leszünk.🥰
ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 nappal mensi előtt délutániból + lett a predi, nem egy terhességnél(sok kémiai, missedek)
ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem szépen el is engedem ezt az egészet....
ápr. 16. 19:09
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégsem jönne meg pár nap múlva azért tesztelj egyet, fel a fejjel nem vagy egyedül!
ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

[link]

Addig is itt az enyém, elég halvány, időn belül jött ki, de inkább még nem élem bele magam.

#2

ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd el, amíg meg nem jön ! Nekem egy hét után lett pozitív😊

Drukkolok!♥️

ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy ❤️

Ugyan ez a teszt? Lehetséges, hogy annyival később volt az ovud, nem? Én mindig érzem, sajnos így a "ne feszüljünk rá" meg az "akkor legyetek együtt amikor jól esik" dolgok sosem működnek....sokszor úgy vagyok vele, bár ne érezném és akkor nem hülyülnék meg a 14. napra...

ápr. 16. 19:41
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem egyszer volt egy nap pecsételésem, az valószínű beágyazódás féle lehetett, azért írom így, mert utána pozitív lett a tesztem, de csak halványan és nem erősödött, hanem gyengült, aztán megjött, ami 8 napig tartott. Azt hiszem a 12.dpo körül volt a pecsételés, rá egy hétre a vérzés.

Egyébként mivel most 100% az ovum tüszőrepesztő+uh miatt, így a 13.dpo negatívat részemről teljesen biztosnak tekinthettem mindkétszer sajnos.

De olvastam kivételekről, főleg hogy "csak" a jelekből gondolod, hogy mikor volt ovud. Azért szorítok, hogy akár most sikerüljön. :)

ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, majdnem így vagyok én is, csak nekem 12 dpo negatív, biztos ovuval. Ma csináltam délután. Ha csoda történne beszámolok, addig is nem vagy egyedül!
ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!