Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előző nap délutáni teszt...

Előző nap délutáni teszt erősebb, mint a reggeli első vizeletből készült?

Figyelt kérdés

11. DPO-n vagyok, 9. DPO delutantol tesztelek. Így 4 tesztem van, ahol rendre a másnap reggeli halványabb az előző nap délutáninál.

Még így is elég halványak. Hőm nagyon alacsony, bár egy ideje nem vezettem már, de most 35.9 volt, szóval ez biztos nem jó.

Ez így normális? Jelenthet kémiait?

Nőgyógyászom szerint még bármi lehet ebből, de nektek mi a tapasztalatotok?


nov. 15. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció késésénél csinálj tesztet. Bármi lehet.
nov. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóval kell egyet értenem. Ne akard magad feleslegesen bele élni, majd ha késik
nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, 13 dpo-n csináltam egy tesztet délután, az volt első, pozitív lett, majd a menzesz napján reggel mégegyet, az meg halványabb lett mint az előző napi (facelle teszt volt).

Nagyon megijedtem, el is mentem vérvételre 3 naponta kb 3x, szépen nőtt a hcg,több mint dupla annyi volt mindig, a teszteken a csík viszont ezzel arányosan alig erősödött.

Szóval az a tanulság, hogy nem szabad ennyit tesztelgetni, terhes vagy és kész, a teszt is ezt a célt szolgálja, nem a hcg mennyiségének követését.! :)

nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!