Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dpo 13-on délutáni 10-es...

Dpo 13-on délutáni 10-es (early predictor) teszt negatív... Lehet szerintetek még ebből baba?

Figyelt kérdés
A napok száma az biztos, holnapra nem várom. Szombat-vasárnap volt egy kis rózsaszín pecsételés, gondoltam megjön hamarabb, de azóta az elmúlt. Most még egyelőre semmi. Szurkálást érzek kB egy hete, ez hol van előtte hol nincs, erre nem alapoznék... Lehet ebből még pozitív teszt ebben a ciklusban?

ápr. 16. 18:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12.dpo teljesen negatív volt a tesztem és 13.dpo halvány pozi ☺️

14.dpo már szépen erősödött ☺️

Szóval amíg nem jön meg ne add fel 😉

ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
De jó ilyen sok pozitív választ látni végre egy poszt alatt!
ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen! Hálás köszönet Nektek érte 😊❤️
ápr. 17. 05:25
 14/21 anonim ***** válasza:
ne add fel kedves kérdező, ahogy az előttem szólok is mondták , míg nem jön meg addig van remény. Az én történetem: Nekem még nincs megszületett babám, most próbálkozunk mi is, én is reménykedem hogy összejön még ebben a hónapban. Viszont egyszer már voltam várandós tavaly. Sajnos (egyéb okok miatt) missed ab lett a vége. Ami után egy ideig nem is szerettem volna próbálkozni mert eléggé megviselt annak ellenére hogy akkor nem volt tervezett a baba. A teszt pedig úgy jött össze hogy éreztem tüneteket, furcsa dolgokat amiket addig nem, késett is de az nálam nem mérvadó mert nem igazán van pontos ciklusom. Teszteltem egyet és negatív lett. 3 nap múlva újra teszteltem mert semmi változás nem történt sőt a tünetek erősödtek és továbbra sem jött meg, szintén negatív lett. Aztán 1 később teszteltem mégegyet épp munkába készülődés közben és jött a villámcsapás, pozitív lett de még akkor is csak halványan (pedig mindig 10es tesztet használtam). Mentem dolgozni és munka közben elkezdett picit fájni és enyhén véreztem. (azt tudni kell hogy kemény fizikai munkát végeztem) persze meg is ijedtem. Délután hívtam is a dokit és elmondtam mi a helyzet. 2 nappal későbbre kaptam időpontot és ott megállapította hogy 8 hetes körül lehetek. (egyébként akkor még nem lett belőle gond, a baj kb egy héttel később jött). Ezt csak azért meséltem el és elnézést hogy raboltam az idődet, csak hogy ne add fel, nekem a teszt mikor először kimutatta már 8 hetes voltam. 😄 pedig amit előtte csináltam az egyik éppen predictor volt 😄 szívből kívánom hogy ott legyen a babád csak még szégyenlős és bujkál 🫣😊 de ha esetleg mégsem, akkor se keseredj el, legközelebb hátha ❤️
ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hàt èn mindkettő esetre jò példa vagyok.


Tavaly màrciusban 13.dpo-n mèg full negatìv volt a tesztem, 14.napon lett a reggeli halvány pozitìv. Sajnos ott missed ab lett a 12.hèten.


Novemberben ùjra pròbàlkoztunk, 10.dpo-n már halvány pozitìv lett a teszt. Szòval mèg bàrmi lehet nálad is. Drukkolok. :)

ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is így voltam pont most, már bőven egy hete késett mire pozitív lett.. sajnos missed ab lett nekem is a vége.
ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nah, hát nálunk elment ez a hónap is. Ti hogy álltok? 🙂
ápr. 19. 10:18
 18/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kérdező, szurkolok neked, hogy a következő sikeres legyen.🥰 Szedsz esetleg plusszba valami vitamint, táplálékkiegészítőt segítségnek? Szoktál sportolni valamit? Ha esetleg nem ezek mindenképpen nagyon sokat tudnak segíteni a sikerben.

Én nekem nem múlnak a terhes tünetek továbbra sem... nagyon fura mert azt hittem ahogy telnek a napok enyhülni fognak de most még erősebbek lettek. Jövő héten menni kell vissza dokihoz.

ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm...bár most nagyon szkeptikus vagyok.

Az a helyzet, hogy nincs jelentős túlsúlyom (kB 5-10kg), sportolok, full szabályos a ciklusom, nem igazán érzek PMS tüneteket, szedem a LadeevitE-t... mégsem esek teherbe....Az összes dohányzó meg túlsúlyos barátnőm elsőre (szószerint!) terhes lett.... szóval nem hiszek én itt már semmi ilyesmiben 😀

ápr. 19. 20:05
 20/21 anonim ***** válasza:

11 vagyok. nekem az előző várandósság előtt egy nőgyógyász azt mondta, amíg nem fogyok 20 kg-t (oké, 10-et jogosnak is éreztem) addig nem leszek terhes. 2 héttel később ovukor teherbe is estem szépen, pedig nem hogy 20, de még 2 kg-t sem fogytam az biztos :D

az egészséges életmód és a testmozgás megkönnyíti akár a várandósságot is és hidd el, biztosan jót teszel a hamarosan a pocakodba kerülő kisbabádnak azzal, hogy figyelsz az egészségedre :)

ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!