Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes kideríteni, hogy el...

Érdemes kideríteni, hogy el van-e záródva a petevezetékem?

Figyelt kérdés
3 év lombik után sikerült teherbe esnek és 3 hónapja született meg a kislányom. Sosem vizsgálták az átjàrhatóságot, mert pont covid volt és kisműtétnek számít az eljárás és egyik kórház sem vállalta az bódítàsos vizsgálatot. Szóval nem tudom,hogy átjárhatóak-e a petevezetőim vagy sem, viszont szeretnénk tudni, mert pár év múlva szeretnénk ha lehet kistesót, és mivel egyikőnknél sem találtak semmi eltérést, így lehet csak ennyi a baj, ezért nem estem spontán teherbe. Ti megcsináltatnàtok a helyemben a vizsgálatot?

#lombik #átjàrhatóság
ápr. 16. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra gyanakodnék, akkor igen, de csak akkor, amikor már aktuális, addig még bármi történhet, tök mindegy, hogy most épp átjárható vagy-e. De nagyon gyakori, hogy lombik után simán megfogan spontán a következő, amikor még nem is számítanak rá.

Egyébként én nem voltam, mert meddőségiben nem akartak beutalót adni, mert a petevezető őket nem érdekli, az nem kell a lombikhoz🙄 Mondtam, hogy de azért engem érdekel, nem vetettem el még a spontánt se. Végül adtak egyet, volt is rá időpontom, de pont előtte spontán terhes lettem. Sajnos, vetélés lett, de az kiderült, hogy legalább 1 átjárható.

Utána kellett volna egy műtét, mondta a dokim, hogy akkor viszont egy füst alatt csinál egy átjárhatóságit is, lássuk mind a kettőt.

Az a műtét elmaradt, mert terhes lettem🤣 Még az vagyok, de remélem, akkor arra már nem lesz szükség.

ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem akarunk még véletlenkét, szóval védekezünk meg egy 2-3 évig és utána szeretném megcsináltatni a vizsgálatot.
ápr. 16. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, azért mondom, hogy most még ne. De ha mondjuk 2-3 év múlva akarsz, akkor én úgy csinálnám, hogy 2 év múlva már nem védekeznék egy fél évig, de nem is csináltatnám meg a fentiek miatt. Lehet, hogy simán összejön. Aztán, ha mondjuk fél év alatt nem, akkor megcsináltatnám.

#1

ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp meg akarom csináltatni.
ápr. 17. 07:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha minden más rendben volt akkor érdemes megcsináltatni.

Nekem is lombikkal lett babám úgyhogy egyikünknél sem találtak semmit,de az inszemek is sikertelenek voltak.

Volt nekem is átjárhatósági és később méhtükrözés igaz mindkettő magánba de felesleges a bódítás,kibirhato.

ápr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!