Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hete teszteltem pozitívat,...

Két hete teszteltem pozitívat, talán 2-3szor éreztem a petevezetékben apróbb görcsöt, más tünetem nincs, illetve a rosszullétet most kezdődnek, jövő heten megyek dokihoz először, remelem nem méhen kívüli terhesség, annak milyen tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés
febr. 2. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor méhenkívüli volt, folyamat görcsölt a hasam, fájt az az oldal és barnáztam.
febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kőszi, hogy leírtad, akkor reménykedem hogy minden ok, csak mire megyek a dokihoz az olyan soká lesz még
febr. 2. 08:49
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Most vagyok 9 hetes. Amíg nem voltam az első UHn én is ezen aggódtam mert végig a jobb petevezetékemnél görcsölt, de kiderült hogy ez normális. :)
febr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm 😊
febr. 2. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak jobb oldalt görcsölt én is nagyon féltem a méhen-kívülitől, de szerencsére minden rendben.
febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
febr. 2. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!