Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rózsaszín folyás 2 napig...

Rózsaszín folyás 2 napig görccsel,menstruáció előtt 1 héttel terhesség beágyazodás lehet?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Vagy igen, vagy nem. Majd kiderül.
ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha az volt 2 nap múlva egy predictor mutatja
ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Inkább hormonzavar
ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Begyazodas az nem folyás, hanem 1-2 csepp vér.
ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a jó isten se fogja tudni megmondani. :D nem hittem, hogy van ilyen meg hogy tényleg létező dolog, a mostani terhességem indult úgy(elsőnél nem volt ilyen), hogy mielőtt meg kellett volna jöjjön, azelőtt 3-4 nappal kb volt barna csepp, pici folyás, görcsöltem, de ez csak aznap tartott 1-2 órán át, azt hittem megjött hamarabb , mert volt rá példa már. Utána úgy voltam hormon zavar, de nem foglalkoztam vele. Végül mikor nem jött meg és késett csináltam tesztet, ami pozitív lett. De nem gondoltam volna, hogy terhesség csinálja, meg ezt nem fogja tudni senki megmondani előre.
ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
ápr. 21. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!