Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 2 nappal...

Menstruáció előtt 2 nappal ilyen ovulációs teszt mire utalhat? A terhességi teszt negatív. (Tegnap csináltam)Csavar a történetben, hogy fogamzásgátlót szedek.

Figyelt kérdés
[link]
ápr. 21. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Én nem értem, ezeknek mi értelme így. Tablettát szedsz, nem érdemes LH tesztelni eleve, vagy ha mégis késne a menzeszed, akkor vennél rendes terhességi tesztet, nem jósolgatnál LH-val. Bár 2 nappal előtte egy rendes 10es terhességi teszt is kimutatná, ha ettől megnyugodnál. Én ezt nem gondolnám túl.
ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy valami hülye megcsinálta tök feleslegesen. Mi másra?
ápr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem akar gyereket és gyógyszert szed szerintem nem szokott ovulációs tesztekkel szórakozni. Minek egyáltalán? Én maga a kérdést se értem komolyan mondom.

Gyógyszert szedsz, ovulációs tesztet használsz, majd csinálsz egy terhességi tesztet is. Értelmetlen az egész.

ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ennyire nem akarok gyereket, hogy félek esetleg nem hat a gyógyszer és szoktam néha tesztet csinálni. Plusz múlthéten végig hasmenesem volt. Ezert is
ápr. 22. 08:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező 1-es vagyok, én ezt maximálisam megértem, én tabit se szedhetek, de mensi előtt két nappal csak terhes tesztnek van értelme önnyugtatási céllal, LH-nak nincs. Igen, én is voltam betojva, én is vettem be esemenyutánit, folyamatosan figyelem a jeleket, még akkor is, ha az óvszer nem szakad ki és minden okés. Szóval amondó vagyok rendelj be egy nagy pakk terhessegi tesztet és minden hónapban tudsz mensi előtt tezstelni, ha ez megnyugtatna. Az LH teszt erre tenyleg alkalmatlan.
ápr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Csináltam terhességi tesztet, többet is most. A digitális negatív, a sima clearbluen mintha latnék ott valamit de lehet csak bebeszélem. Meg vwttem egy gólyahírt az negatív. Csak azt nem értem mert ugye elvileg nincs peteérés gyógyszer alatt, hogy miért pozitív az lh teszt. Ma is.
ápr. 22. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:

1 vagyok.Szerintem nem poz. A fenti se, nem egyforma a két csík. LH kell legyen a szervezetben a tabitól független, de teljesen nem érik meg soha a tüsző, pont ezt gàtolja a tabi.


A Clearblue tud fura lenni, vedd reagensnek, nem vagy terhes :)

ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell három kérdést feltenni erről ? Állj már le.
ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!