Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. dpo-n szerintetek rendben...

14. dpo-n szerintetek rendben van ez a teszt?

Figyelt kérdés

25-ös X-epil.

[link]


Tudom, hogy még bármi lehet, stb, csak nem ismerem annyira ezt a fajta tesztet, hogy mennyire szokott erős lenni ebben a szakaszban.


ápr. 22. 10:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos a 14.dpo?

Mármint ha biztos az ovu napja akkor elég halvány, bár itt zárójelben megjegyzném, hogy minden szervezet mas, igy lehet normál ez a teszt.

Viszont ha nem biztos az ovud, akkor lehet pár nappal kevesebb a dpo es akkor ahhoz is jó.

De én a helyedben vennék egy facellet vagy predit es azzal néznem 2 naponta🙂

ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne rendben?

Pozitív, tehát terhes vagy.Attól, hogy halvány még van valaki a pocakodban, de előre senki nem fogja Neked megmondani, hogy sikeres lesz -e a terhesség.

Nekem volt pozitív, ennél sokkal erősebb aztán két nap múlva megjött.

Volt már ennél halványabb és most 10 éves a lányom.

Türelem!

Jó egészséget!:)

ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Mint írtam, tudom hogy még ebből lehet bármi, stb. Ez pont azt jelenti többek között, hogy nem várom el senkitől, hogy megjósolja sikeres lesz-e a terhesség. A teszt milyenségére lettem volna kíváncsi, attól akinek van vele tapasztalata :)


A 14. dpo az szinte biztos, legrosszabb esetben a 13. Veszek majd predit is, csak kíváncsi voltam, hogy mit látnék egy kevésbé érzékeny teszten :)

ápr. 22. 11:48
 4/18 anonim ***** válasza:

Értem, de ha azt írom, hogy nekem 10. Dpon volt ilyen akkor meg idegeskedsz, hogy a Tiéd miért ilyen halvány?

Kismillió oka lehet, nem egyforma minden nőnél a hcg termelődésének a gyorsasága, lehet nwm volt elég koncentrált a vizeleted.

Szerintem felesleges tesztelgetni.

Várjál 2 hetet és ha addig se jön meg be is jelentkezhetsz az orvoshoz.


Persze azt csinálsz amit szeretnél:) Minden jót!

ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem, akkor sem idegeskednék :) Sőt, azt is tudom, hogy ha nem jön meg, és erősödnek a tesztek, még akkor is maradhat üres a petezsák. Viszont pár tesztet elhasználok, mert az előző 8 alkalommal mindig másnapra halványabb volt a teszt (másfajta, nem ilyen), és harmadnapra meg is jött. Más lehet félvállról tudja venni a 100. kémiait is, nekem sajnos havonta pár teszt bánja 😂

Úgy fogok tenni, ahogy mondod. Ha nem jön meg 2 hét múlva sem, akkor megyek orvoshoz :)

ápr. 22. 13:17
 6/18 anonim ***** válasza:
Enyem is ilyen halvany volt az osszes x-epil, most vagyok 5 hetes kereken.
ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mikor mész orvoshoz? Szorítok, hogy minden rendben legyen :)
ápr. 22. 14:15
 8/18 anonim ***** válasza:
2 het mulva :) en is neked 🤞🏻
ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én az x-epilt csak később (pl. 6-8 hetesen, mikor már bőven 10-25 hcg felett kellett lennie a pisiben is...) próbáltam, de olyankor is mindig sokkal halványabb volt, mint az összes többi, szóval én az erőssége miatt nem aggódnék :)

De off: 8 kémiaid volt? 😶

Dokival konzultáltál? Mi volt az oka? Megoldódott a probléma azóta?

ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen volt az enyém, talán még halványabb is és minden rendben volt. Az x epil baromi lassan erősödik.
ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!