Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek már a nemvárt előtt...

Akiknek már a nemvárt előtt pozi lett a teszt, minden rendben volt? Nem volt méhen kívüli?

Figyelt kérdés
Azt olvastam ha a menti előtt erőssen pozitív a teszt,akkor az utalhat arra,hogy méhen kívüli a terhesség!Volt valaki így? Milyen tünetei voltak ami még arra utalt?
2017. szept. 7. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden terhességemnél (4) már 10. dpon pozi volt. 3 egészséges babám lett. Egy sajnos nem maradt meg.
2017. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 10.dpon mar nagyon erős 2 csik volt. Sajnos a héten derült ki h méhen kívüli terhesség volt.....
2017. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
13dpo-n lett pozi a teszt.Hosszú a ciklusom,majdnrm 40 napos.Aggódom,mert közben a bal petefészkem irányából tompa fájdalmat érzek néha.Persze ezt okozhatja vese kő is,sajnos van is azt tudom.Kettes neked volt valami tüneted ami utalt rá,hogy méhen kívüli?
2017. szept. 7. 12:21
 4/11 anonim ***** válasza:

9dpo pozi teszt nem lett mehenkivuli

Masodikkal 12 dpo pozi teszt de olyan eros h sztem elobb is pozitiv lett volna nem volt mehenkivuli.

2017. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12.dpo erős pozi és minden rendben volt.A méhen kívülinek nagyon erőteljes tünetei vannak ( a többséget a mentő viszi el,vagy a rokon a kórházba mert fetrengenek a görcstől) tehát ha az lenne az hamar egyértelművé válna.
2017. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5# igen de nem az elejen , 6-7 hetesen kezd el fesziteni , gorcsolni , vérezni aki méhenkivulivel terhes. Nem azonnal.

Nekem nem volt de munkatarsamnak igen, 7.héten vittem be én mert gyorsabb volt mint mentőre várni. Kivették egy petevezetőjét. Amugy neki 14 dpon nagyon nagyon halvany tesztje volt , szval nem attol fugg ez h kinek mikor lesz pozitiv es mennyire. :)

Hanem hogy milyen gyorsan termelodik a hcg , ez szervezet fuggo

2017. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10. dpon volt pozitív a teszt. Minden rendben van, csak hármas ikrek.
2017. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 nappal nemvárt előtt teszteltem halvány pozitívat. most már 1 éves, makkegészséges fisfiú :)
2017. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Holnap azért elmegyek a kórházba egy vizsgálatra,bár tartok tőle,hogy az égvilágon semmit nem fognak még látni mert annyira korai.Ha méhen kívüli akkor már ennyire hamar is észre vehető?
2017. szept. 7. 13:01
 10/11 anonim ***** válasza:
2 es vagyok. Semmi de semmi jele nem volt. 8 hetesen derült ki amikor a wc n rosszul lettem a fájdalomtól. Belső vérzés. Petevezeto szét robbanás volt. Nem gondoltam volna hogy baj lehet...
2017. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!