Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tavkapcsolatban elek, 4honap utan voltunk ujra egyutt, az elejen gumi nelkul csináltuk (kb 2-3p), de nem a vegeig (akkor mar gumiban), viszont magas volt az esely a terhessegre, naptár szerint! 5napja késik a menzeszem, tudom hogy az elovaladektol is lehetek terhes, de szerintetek mennyire valoszinu?

ápr. 27. 03:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, mit mondunk. Menj a dm-be és vegyél egy tesztet kb 500 ft-ért. Az a biztos.
ápr. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha alapból sosem késik ennyit, elég esélyes a terhesség megléte. A teszt már kimutatná, nincs értelme tovább várnod
ápr. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Teszt mit mond?

Amúgy igen, pont így készül a gyerek. Fiút vagy lányt szeretnétek?

ápr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Tükröm tükröm mond meg nékem.

A kérdező terhes lett a héten?!

ápr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Valaki mondja már meg nekem, ilyenkor miért tűnik hasznosabbnak a gyakorihoz fordulni, mint venni egy tesztet?!
ápr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a teszt tudja csak megmondani, legközelebb meg legyen egy cseppnyi eszetek és normálisan védekezzetek.
ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5

-mert csak dugni tud, gondolkodni nem

-nincsen pénze tesztre, de a gyerek az kéne neki

-csak szaporítani akarja a terhes vagyok már? felesleges kérdések számát=troll

ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A teszt negativ lett.
ápr. 27. 13:53
 9/12 A kérdező kommentje:
A valaszokat meg köszönöm azoknak, akik normálisan tudtak válaszolni. Az emberek velemenye erdekelt, ok mit gondolnak errol, vagytam a nev nelkuli megnyugtatasra vagy epp ellenkezőleg, hogy tenyleg szukseges az a teszt. Szerintem az emberek nagy resze kerdojelezte mar meg egyszer az eleteben, vajon terhes e... A tobbi, rosszindulatú embernek meg csak azt kivanom, remelem a ti gyereketek is lesz ilyen helyzetben egyszer, amit valoszinu el se fog mondani, es milyen jol teszi, hiszen ilyenkor senki nem arra kíváncsi, hogy nézed le es szolsz be neki. Ilyenek a magyar emberek...
ápr. 27. 14:04
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát kérdező, az én gyerekem nem olyan kis buta hogy védekezés nélkül szexeljen. Akkor lett volna ilyen nagy a csöpp szád, mikor nemet mondasz arra hogy betegye gumi nélkül. Anyukádék nagyon büszkék lehet ek az okos kis kincsükre. Ja nem, bocsi.
ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!