Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség!? VAlaki hasonló...

Segítség!? VAlaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
1 napig barnáztam 4 nap késés után.Aztán két napig semmi,most meg olyan mintha megjött volna.De ez sem teljesen piros szinű,csak már nem pecsételő.Szerintetek?A hőm pedig folyamatosan fent van!NEm értem!Beteg nem vagyok.Tudnátok segíteni?
2010. okt. 27. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
szia! TESZTELJ!
2010. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj, ennél jobbat nem tudunk mondani. Lehet hormonális zavar is, de nem látunk beléd. Ha a hőd még fenn van, akkor esélyes, hogy baba van, de erre csak a teszt ad pontos választ.
2010. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Holnap reggel első dolgom...A hőm zavar meg engem is,metr ha már lesett volna,ugy mint szokott,akkor tudnám hogy megjött,és majd köv.hónapban ujra lesz esély.
2010. okt. 27. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Írd majd meg az eredményt. Szorítok!
2010. okt. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Aranyos vagy!!
2010. okt. 27. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Teszteltél? Mi lett?

2010. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!