Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki ebben a hónapban...

Van aki ebben a hónapban szeretne terhes lenni?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok, ki, hogy figyelgeti a peteérését? Tesztel? Mikortól?

Hőmérőzik? Csak magát és a jeleket figyeli?

Köszi, ha megírod a tapasztalataidat.



márc. 30. 07:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Én már jo ideje szeretnék, csak sajnos nem kívánság műsor.

Lh tesztelek es figyelem a testem valtozasait.

Általában nem lh teszt alapján vagyunk együtt, de mindig akadnak időpontok, amikor ovu környékén is többször vagyunk együtt.

Lh tesztet én menstruáció végétől csinálom, amig nem jön meg. Olcsó 120forintos tesztek, de kimutatja amit kell.

Hőmérőzés tőlem nagyon távol áll, igy abban nem tudok segíteni.

márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.
márc. 30. 10:51
 3/21 anonim ***** válasza:
61%

Szia:) Drukkolok

Nekem most fog megjönni holnapra nemvárom,de tuti megfog jönni (már vannak jelei) De utána szívesen veletek tartok:)

Ki mikorra nemvárja?

És mióta próbálkoztok?

márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Én mára nem vártam, de már 4 napja pozitívat teszteltem :)


Jeleket nem figyelek, mert fölösleges és hiú reményeket kelt.

2 éve februárban volt egy vetélésem, első baba lett volna. Utána minden hónapban még éreztem a "jeleket" semmi sem lett. Amikor semmit sem éreztem, akkor fogant meg a kisfiam.


Most december óta próbálkoztunk, minden hónapban voltak "jelek" pl, hasszúrka, furi piszkálás szerű érzés, szebb, dúsabb lett a hajam, óriási pattanásom nőtt, a múlt hónapban még egy napot késett is a menstruációm.


Ebben a hónapban meg szintén semmit nem éreztem. Egyedüli gyanús, ami miatt 4 nappal korábban teszteltem az az volt, hogy fogmosáskor vérzett az ínyem. Ami csak az előző terhességem alatt volt jellemző. Sem előtte, sem utána, soha.

Illetve nem akartam felzabálni a kerület összes boltjának az összes gumicukor készletét.

márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
márc. 30. 13:20
 6/21 A kérdező kommentje:

Nekünk 4. gyermek lesz. Mi csak a nem meghatározására használjuk.

Én mindig az első próbálkozós hónapban terhes leszek.

22 éves voltam kislányt szerettünk volna PÉ előtt 3 nappal voltunk együtt.

Aztán 32 évesen kisfiút szerettünk volna, amikor mosolygott a Clearbluen a fejecske csak azon a napon voltunk együtt fiú lett.

33 évesen uígy fiú lett csak a mosolygós fejecske napon voltunk együtt.

Most 40 leszek májusban és egy kisfiút szeretnénk.


Nem emlékszem már hogy mikor kezdtem az LH tesztet mikor fiút szerettünk volna. De mindig 30 napos a ciklusom és mindig elég volt egy doboz CB digi teszt.


Drukkolok mindenkinek! 🤞

márc. 30. 13:37
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk első baba is csoda, hogy összejött férfigond végett. Lombikra készültünk, utolsó vizsgálat volt hátra a kezdés előtt, és összejött.

Most volt egy merész tippem, hatványozottan fokozott nemi vágy alapján, hogy mikor van ovum (változó ciklushossz miatt nehéz nyomonkövetni, és annyit nem adok ki tesztekért, hogy végig teszteljek havonta), és elmentem az aktuális rákszűrésre, ahol a doki lecsekkolt, és látta, hogy bizony a napokban lesz az ovu.

Így kiderült, jól érzem az időszakot, viszont a fennálló probléma miatt így is kevesebb az esélyünk az átlaghoz viszonyítva,azért megpróbáljuk.

márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
73%

Sziasztok!

Én nekem 2nap múlva esedékes a menstruációm!

Eddig csak a mellfájdalom jelentkezett pár napja.Néha szokott mensi előtt is néha nem annyira változó.

Én csak a naptárat figyelem,sose hőmérőztem stb.Nagyon sokat olvastam hogy mik lehetnek az első jelek,kinek mi volt és annyira más mindenkinek hogy már nem is figyelek magamon semmit (nyílván a cici fájdalom az adott egy kis reményt hátha)

Szóval van akinek fáj a melle van akinek nem van akinek hasszurka jelentkezik beágyazódásnál valaki meg semmit nem érez.

Igazából így nagyon ez az első hónap hogy próbálkozunk de már egy ideje nem védekezünk.Legutóbb nőgyógyász mondta hogy nekem pont középidőben van peteérésem (pont akkor vizsgált mikor ovu előtt voltam)álltalában szóval próbáltunk abban az idő intervallumban többet együtt lenni stb kiváncsi leszek

Drukkolok mindenkinek!😘💓

márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 hét múlva nem várom ☺️ December óta próbálkozunk. Ott még nagyon rápörögtem, ovu teszt, terhességi teszt, minden volt csak éppen terhesség nem. Aztán hamar rájöttem, hogy felesleges ezekkel a tesztekkel idegesíteni magam, és nem akarok időpontra együtt lenni. Most jelenleg semmi tünetem nincs, se egy mellfeszülés, se szúrkálás. Majd kiderül, mit hoz ez a hónap, azért a remény mindig megvan.
márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
7/9 drukkolok Nektek! Kívánom, hogy baba legyen!
márc. 30. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!