Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha holnap lesz ovum. Ciklus.hu...

Ha holnap lesz ovum. Ciklus.hu szerint, ma legyünk együtt vagy holnap? , ha sikerülne a beágyazódás mikor van és vannak tünetei?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha holnap lesz ovud, akkor vagy ma este legyetek együtt, vagy pedig holnap reggel! Szerintem ez a legjobb időzítés!

A beágyazódás szerintem mindenkinél változó, hogy mikor kezdődik, de többnyire leghamarabb is az ovu után az 5. napon. Lehetnek tüntetei, egy kis barnázás, vagy kis rózsaszín pecsételés, de az is lehet, hogy semmi. Valamint sokan éreztek erős szúrást akkor.

De amúgy nem tudom, mert még nem voltam terhes, csak szeretnék az lenni.

2011. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én az ovu előtt 1 nappal voltam együtt a párommal,és össze is jött a baba.nem mindenkinél van jele a beágyazódásnak.nálam egy kis hasszúrkálás volt.
2011. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!