Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés 20-án hétfőn volt. 8...

Peteérés 20-án hétfőn volt. 8 nap múlva van a nem várt ideje. Ha sikerült és terhes lettem, mikor lesz pozitív a tesztem? Egyelőre negatívak. Elkeseredjek,vagy még van remény?

Figyelt kérdés
Első hónap probálkozásba.

máj. 26. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted volt bármi értelme az aktus után 6 nappal tesztelni? Leghamarabb a nemvárt napján tesztelj. Lehet hónapok mire jön a baba
máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Leghamarabb akkor tesztelj, amikor a következő menstruációd első napja lenne.


Az egészséges pároknak 20-25% esélye van egy ciklusban teherbe esni, ha ovuláció környékén vannak együtt, a termékeny 4-6 napban. Egy év alatt 80% az esély. Kicsit próbáld elterelni a figyelmed erről, ne tesztelj folyamatosan, különben bele fogsz kattanni, saját tapasztalatból mondom.


Honnan tudod, hogy hétfőn volt ovulációd? Lh tesztből? Hőmérőzésből? Épp nőgyógyásznál voltál pénteken, és ő látta, hogy mindjárt reped a tüsző?

máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2es LH testből láttam
máj. 26. 11:33
 4/8 A kérdező kommentje:
1es ki kevésbé kedves. Nem tudom volt e értelme, mert unokatestvéremnél korán jelezte a HCG teszt a pozitivitást. Már a nem vár előtt 7 nappal!
máj. 26. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon korán teszteltél. Ha valóban 20.án volt az ovud akkor a menstruációdnak kb 3.a körül kellene hogy megjöjjön. Legkorábban a 10dpont talán mutat már vmit a teszt. Ovutol kell számolni a dpo-t.

Szóval ha 20.án volt ovud akkor ma vagy a 6.dpon.

máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ovuláció után, 10 dpo körül talán mutathat már pozívat, de te akkor most vagy 6 dpo körül, még korai.


Azért nem ajánlják a terhességi tesztet a menstruáció időpontja előtt, mert tegyük fel, hogy menstruáció előtt 1-2 nappal pozitív lesz a teszt, de utána mégis megjön. Azaz kémiai terhesség volt. Nem kellemes élmény, a nagy öröm a tesztnél, aztán mégis menstruáció 😥


Drukkolok, hogy mielőbb sikerüljön!


LH teszt ide vagy oda, legyetek együtt minél többször, nagyjából két naponta, meg amikor még szeretnétek 😊 Ha egészségesek vagytok, 1 éven belül sikerülni fog.

máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönök mindenkinek. Ma végre megtanultam mi az a dpo. :)
máj. 26. 12:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

unokatestvéremnél korán jelezte a HCG teszt a pozitivitást. Már a nem vár előtt 7 nappal!


Csakhogy az az unokatestvéred, nem te.

Mindenkinek más a szervezete...

máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!